Maaş Hesaplama 2021 ÜCRETSİZ

Maaş Hesaplama 2021 isimli dosyamız Excel Makroları ile istediğiniz kritere göre hesaplama yapan eşsiz bir Maaş Hesaplama dosyasıdır.

Maaş Hesaplama 2021

Maaş Hesaplama 2021 Dosyası

Dosyada, öncelikle üstte gördüğünüz şekilde yıl ve ay maaş, çalışan bilgileri vs gibi alanların yapıldığı alanlar bulunmaktadır. Bu alanlarda Veri Doğrulama özelliği kullanılmış ve yanlış seçim ya da harf hatasına bağlı oluşacak hesaplama sorunlarının önüne geçilmiştir. Bu alandaki verileri yanlış girmeniz, hesaplamanın yanlış olması sebebidir. Bu yüzden bu alana direk olarak Kopyala/Yapıştır yerine Kopyala ve Özel Yapıştır seçeneğini tercih etmelisiniz. Bu şekilde olunca sadece Değerler yapışacağından, hesaplama hatası almazsınız.

Kayıtlarınızı oluşturduktan sonra, üst resimde gördüğünüz Hesapla butonuna basmanız yeterli olacaktır. Sonuçlar ICMAL sayfasına aşağıdaki gibi yansıyacaktır.

Maaş Hesaplama 2021

Bu dosyamızla sadece 1 hesaplama yapabilirsiniz. Sınırsız versiyonu Makrolarla Net Brüt Maaş Hesaplamaları isimli dosyamızdan satın alabilirsiniz.

Etiketler

#Maaş Hesaplama 2021 #maaş hesaplama #netten brüte #brütten nete
Sayın ziyaretçi,

Maaş Hesaplama 2021 ÜCRETSİZ isimli dosyayı Doğrulanmış Hesaba sahip ve E-Posta Bültenimize Abone olan ExcelDepo üyeleri ÜCRETSİZ olarak indirilebilirler.

Dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve hesabınızı doğrulamanız yeterli olacaktır.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Bahadir bey tesekkurler


Rica ederm, selamlar.Yazdığınız uzunca Excel formülleri, formül çubuğumuza sığmıyorsa, farenizi formül çubuğunun alt kısmına getirip basılı tutmak suretiyle, aşağı doğru çekerek formül çubuğunuzu genişletebilirsiniz.

Formül alanını büyütme

Formül alanını büyütme

Bu işlemi daha hızlı yapmak için Ctrl + Shift + U kısayolunu kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...