Maaş Hesaplama 2021

Maaş Hesaplama 2021 isimli dosyamız Excel Makroları ile istediğiniz kritere göre hesaplama yapan eşsiz bir Maaş Hesaplama dosyasıdır.

Maaş Hesaplama 2021

Maaş Hesaplama 2021 Dosyası

Dosyada, öncelikle üstte gördüğünüz şekilde yıl ve ay maaş, çalışan bilgileri vs gibi alanların yapıldığı alanlar bulunmaktadır. Bu alanlarda Veri Doğrulama özelliği kullanılmış ve yanlış seçim ya da harf hatasına bağlı oluşacak hesaplama sorunlarının önüne geçilmiştir. Bu alandaki verileri yanlış girmeniz, hesaplamanın yanlış olması sebebidir. Bu yüzden bu alana direk olarak Kopyala/Yapıştır yerine Kopyala ve Özel Yapıştır seçeneğini tercih etmelisiniz. Bu şekilde olunca sadece Değerler yapışacağından, hesaplama hatası almazsınız.

Kayıtlarınızı oluşturduktan sonra, üst resimde gördüğünüz Hesapla butonuna basmanız yeterli olacaktır. Sonuçlar ICMAL sayfasına aşağıdaki gibi yansıyacaktır.

Maaş Hesaplama 2021

Bu dosyamızla sadece 1 hesaplama yapabilirsiniz. Sınırsız versiyonu Makrolarla Net Brüt Maaş Hesaplamaları isimli dosyamızdan satın alabilirsiniz.
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Maaş Hesaplama 2021 isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Maaş Hesaplama 2021 isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Bahadir bey tesekkurler


Rica ederm, selamlar.Bir çalışma sayfasının hızlı bir şekilde kopyasını oluşturmak için:

  1. Klavyede Ctrl tuşuna basın.
  2. Ctrl tuşu basılıyken, çalışma kitabının altındaki sekme adına sol tıklayın, çalışma sayfasını çalışma alanına doğru sürükleyin (imleç ile birlikte bir dikdörtgenin artı işaretinin göründüğünü fark edersiniz).
  3. Düğmeyi bırakın.

sayfa-kopyalama

Not: Çalışma sayfasının kopyasının konumu, Ctrl tuşundan nereye gittiğinize bağlıdır. İmleci sürüklediğinizde küçük bir siyah ok (aşağı doğru işaret) olduğuna dikkat edin. Bu ok çalışma sayfasının kopyasının konumunu belirler.
Yükleniyor...