29 Aralık 2020 04 Şubat 2021 1782 59 KB

Maaş Hesaplama 2021

Maaş Hesaplama 2021 isimli dosyamız Excel Makroları ile istediğiniz kritere göre hesaplama yapan eşsiz bir Maaş Hesaplama dosyasıdır.

Maaş Hesaplama 2021

Maaş Hesaplama 2021 Dosyası

Dosyada, öncelikle üstte gördüğünüz şekilde yıl ve ay maaş, çalışan bilgileri vs gibi alanların yapıldığı alanlar bulunmaktadır. Bu alanlarda Veri Doğrulama özelliği kullanılmış ve yanlış seçim ya da harf hatasına bağlı oluşacak hesaplama sorunlarının önüne geçilmiştir. Bu alandaki verileri yanlış girmeniz, hesaplamanın yanlış olması sebebidir. Bu yüzden bu alana direk olarak Kopyala/Yapıştır yerine Kopyala ve Özel Yapıştır seçeneğini tercih etmelisiniz. Bu şekilde olunca sadece Değerler yapışacağından, hesaplama hatası almazsınız.

Kayıtlarınızı oluşturduktan sonra, üst resimde gördüğünüz Hesapla butonuna basmanız yeterli olacaktır. Sonuçlar ICMAL sayfasına aşağıdaki gibi yansıyacaktır.

Maaş Hesaplama 2021

Bu dosyamızla sadece 1 hesaplama yapabilirsiniz. Sınırsız versiyonu Makrolarla Net Brüt Maaş Hesaplamaları isimli dosyamızdan satın alabilirsiniz.
Sayın ziyaretçi,

Maaş Hesaplama 2021 isimli dosya, sadece VIP Üyeler tarafından indirilebilir.

Sitemize Kayıt olarak ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapıp, VIP Üye olarak eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Google Reklamları yerine reklamınızı yayınlamak ister misiniz?
Reklam Ver
ksnrttn72 1 yıl önce

Bahadir bey tesekkurler


EXCEL DEPO Admin 1 yıl önce

Rica ederm, selamlar.

#DEĞER! (#VALUE!) Hatası

Bir formülde hücrelere başvuru yapan matematik işlemlerde büyük ihtimal ile metin kullanmışsanız bu tür bir hata alabiliyorsunuz.

Bu hata ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Backlink Reklam Bu alanda 50 karakterlik açıklama ile web sitenize ait Backlink Reklam yayınlayabilirsiniz.

Yükleniyor...