LAMBDA Formülü ile Kelime Sayma

LAMBDA Formülü ile Kelime Sayma isimli dosyamızda, yeni nesil Excel Formülleri ile kolayca kelime sayma işleminin nasıl yapılacağı öğretilmektedir.

image-20210417192747-1.png

Hücre İçindeki Kelimeleri Sayma

Hücre İçindeki Kelimeleri Sayma isimli dosyamızda, Excel formülleri ile bir hücredeki kelime sayısının nasıl bulunacağını öğretmiştik. Bu dosyamızda ise, Excel'in sadece 365 versiyonlarına özel olarak yayınlamış olduğu LAMBDA formülü ile nasıl kolayca kelime sayılabileceğini öğrettik.

LAMBDA Formülü ile Kelime Sayma - Excel Özellikleri:

UZUNLUK YERİNEKOY KIRP Ad Tanımla LAMBDA
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

LAMBDA Formülü ile Kelime Sayma isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Makrolara açıklama eklenerek değişkenlerin ve yazılan ifadelerin ne anlama geldiği açıklanmak istenebilmekte veya açıklayıcı olduğu düşünülen not ve metinler makrolara eklenebilmektedir. Tek tırnaktan sonraki tüm metinler veya diğer karakterler bir anlam ifade etmez ve yeşil renkte görünürler.

Kodda hata ayıklaması yaparken bazı satırların tek tırnak kullanılarak kapatılması ve işleme konulmaması çok yararlıdır. O kodda yazan işlemin tekrar gerçekleştirilmesi için tek tırnakla başlayan satırdaki tek tırnak işaretini silinebilmektedir.
Yükleniyor...