LAMBDA Formülü ile Karakterleri Değiştirme

LAMBDA Formülü ile Karakterleri Değiştirme isimli dosyamız, hücrelerde kullanmak istemediğimiz özel karakterleri formüller ile kaldırmayı öğretir.

LAMBDA Formülü ile Karakterleri Değiştirme

Excel'de Özel Karakterleri Kaldırma

Hücrelerde yazılı olan metinlerdeki özel karakterleri, Excel formülleri ile kaldırmak isterseniz; bunun için 365 versiyonlarında kullanılan LAMBDA formülü tam işimize yarayacak niteliktedir. Ofis 365 versiyonuna sahip kullanıcılar dosyanın çalışma mantığını anlaması için, Ad Tanımla özelliğini incelemeleri faydalı olacaktır.

LAMBDA Formülü ile Karakterleri Değiştirme - Excel Özellikleri:

EĞER SOLDAN UZUNLUK PARÇAAL YERİNEKOY KIRP Ad Tanımla LAMBDA
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

LAMBDA Formülü ile Karakterleri Değiştirme isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Makrolara açıklama eklenerek değişkenlerin ve yazılan ifadelerin ne anlama geldiği açıklanmak istenebilmekte veya açıklayıcı olduğu düşünülen not ve metinler makrolara eklenebilmektedir. Tek tırnaktan sonraki tüm metinler veya diğer karakterler bir anlam ifade etmez ve yeşil renkte görünürler.

Kodda hata ayıklaması yaparken bazı satırların tek tırnak kullanılarak kapatılması ve işleme konulmaması çok yararlıdır. O kodda yazan işlemin tekrar gerçekleştirilmesi için tek tırnakla başlayan satırdaki tek tırnak işaretini silinebilmektedir.
Yükleniyor...