Kullanım Şartları

Bu internet sitesine girmeniz, herhangi bir bilgiyi kullanmanız ve dosya satın almanız, indirmeniz aşağıdaki koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ExcelDepo.Com sorumlu değildir. ExcelDepo.Com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

ExcelDepo.Com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

ExcelDepo.Com sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, servis sağlayıcıdan kaynaklanan sorunlar, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi ExcelDepo.Com\'un kontrolü altında olmayan, teknik sebeplere bağlı, pazarlama amaçlı, site güvenliği vs başka internet bağlantıları veya referanslar içerebilir. ExcelDepo.Com bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

ExcelDepo.Com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.exceldepo.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (\"Materyaller\") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

ExcelDepo.Com\'un burada açıkça belirtilmeyen, mevzuattan kaynaklı diğer tüm hakları saklıdır.

Kullanıcıların sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Kullanıcı ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Kullanıcı değiştirebilmektedir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler ExcelDepo.Com tarafından da güncellenebilecektir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ExcelDepo.Com dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

ExcelDepo.Com, 1000 KREDİ ve üzerinde olan dosyalar için destek vermeyi peşinen kabul ve taahhüt eder. Bu dosyaları satın almış kullanıcılarda dosyanın çalışmaması durumunda, KREDİ tutarı kadar bakiyeyi, kullanıcı hesabına geri yükler. ÜCRETSİZ ve 1000 KREDİ\'nin altındaki dosyalar için taleplerinize destek verme zorunluluğu yoktur. 1000 KREDİ\'nin altındaki dosyalar için herhangi bir iade talebi kabul edilmez.