Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon ile AGİ Hesaplama

Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon ile AGİ Hesaplama isimli dosyada, Excel makroları ile Asgari Geçim İndirimi hesabı yapan bir örnek bulunmaktadır.

Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon ile AGİ Hesaplama

Asgari Geçim İndirimi Hesabı

Asgari Geçim İndirimi, namı diğer AGİ kısaca, bir çalışanın maaşından kesilen gelir vergisinin bir kısmının, bazı kriterlere bağlı olarak çalışana peşin olarak ödenmesi demektir. Her ne kadar bir hesaplamaya bağlı olarak ödensede, ne yazık ki toplumdaki algı her yıl belirlenen rakamların sabit olduğu yönündedir.

Biz de bu dosyamızda, AGİ'nin hespalama mantığını kullanıcı tanımlı fonksiyon ile oluşturduk. Bu işin mantığını merak edenlerin dosyamızı incelemesini tavsiye ederiz.

Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon ile AGİ Hesaplama - Excel Özellikleri:

If-EndIf Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon ile AGİ Hesaplama isimli dosya, sadece sitemize üye kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Bu dosyayı, sitemize hemen Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız halinde, VIP Üyelik Paketi sahibi olmadan ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel sayfanızda yer alan 0 değerlerini gizlemek için, 0 değerlerinizin olduğu alanı seçip, sağ tıkladıktan sonra; Hücre Biçimlendir -> Sayı sekmesi -> İsteğe Uyarlanmış kısmına tıklayıp, Tür kısmına: 0;-0;;@ yazmanız yeterli olacaktır.
Yükleniyor...