Koşullu Biçimlendirme ile Gant Şeması

Koşullu Biçimlendirme ile Gant Şeması isimli bu dosyamız ile Excel'de Gant Şeması nasıl oluşturulacağını öğrenebilirsiniz.

Gant Şeması, özellikle projelerin takibi için çok faydalı bir tablodur. Excel ile kendi Gant Şemalarınızı kolayca oluşturabilir, proje takiplerinizi yapabilirsiniz.

Biz de bu örnek dosyamızda, Koşullu Biçimlendirme'nin formül özelliğini kullanarak basit bir Gant Şeması'nın nasıl yapılacağını örneklendirdik.

Koşullu Biçimlendirme ile Gant Şeması

Faydalı olması temennisiyle.

Koşullu Biçimlendirme ile Gant Şeması - Excel Özellikleri:

VE Koşullu Biçimlendirme
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Koşullu Biçimlendirme ile Gant Şeması isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Koşullu Biçimlendirme ile Gant Şeması isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Onbinlerce satırlık Excel hücrelerinizin tamamı seçiliylen ve seçim bozulmadan verilerinizin en alt kısmına, en üst kısmına, en sağ kısmına ya da en son kısmına kolayca gitmek için, sağ ve altta bulunan kaydırma çubuklarının üzerindeyken sağ tıklamanız ve ilgili alana gitmeyi seçmeniz yeterli olacaktır.

Excel Sayfasında Hızlı Seçim Yapma
Yükleniyor...