Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Korona Virüs Vaka Takip Çizelgesi

MSXML2 yöntemiyle hazırlanmış bu dosyamızı kullanarak, https://www.worldometers.info/coronavirus/ sitesinden anlık olarak ülke bazlı korona vaka listesini Excel'e transfer edebilirsiniz.
Dosyamız tüm üyelerimizin indirebileceği şekilde ÜCRETSİZ olarak eklenmiştir.

Tüm dünyayı etkisi altına alan bu virüse önlem olarak herkesin devletimizin yaptığı çağrılara uymasını, çalışmak ve zorunluluk dışında evlerinden çıkmamasını öneririz.

Güzel ve güneşli günleri tez zamanda görmemiz temennisiyle.

#evdekal

Korona Virüs Vaka Takip Çizelgesi - Excel Özellikleri:

WebBrowser

Etiketler

#Korona Virüs Vaka Takip Çizelgesi
Sayın ziyaretçi,

Korona Virüs Vaka Takip Çizelgesi isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Korona Virüs Vaka Takip Çizelgesi isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Güzel ve faydalı bir çalışma olmuş. Yapanın emeğine sağlık.

Emeği geçenlere teşekkür ederim ,çok başarılı ve kullanışlı bir çalışma olmuş.

Çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

Tüm verilerin tek dosyada toplanmış olması bilgiye ulaşmayı kolaylaştırıyor.Teşekkürlee


Alttaki gibi bir tablonuz olduğunu varsayalım.

Örnek Tablo

Normal şartlarda B2:B7 aralığını kopyala deyip, C2 hücresine yapıştırdığımızda; B2:B8 aralığındaki verilerin aynısı C2:C8 aralığına yapıştırılır ve C4 hücresinde bulunan HAYIR değeri silinir. B2:B8 aralığında bulunan EVET değerlerini HAYIR değerini koruyarak yapıştırmak istersek;
Kopyala -> Özel Yapıştır seçeneklerinden -> Boş Olanları Atla seçeneğini işaretlememiş yeterli olacaktır.

Boş Olanlar Nasıl Atlanır?
Yükleniyor...