Excel Formül Sorusu Sor

Bir Excel formülüne dair sorunuz varsa, bu alanı kullanarak bize iletin.

Excel Makro Sorusu Sor

Bir Excel VBA koduna dair sorunuz varsa, bu alanı kullanarak bize iletin.

Genel Excel Sorusu Sor

Excel'in ön sayfasındaki FORMÜL haricinde olan sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

Çözüldü Firmalara Özel Toplu Mail Gönderme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umit1907

Yıllık Forum Üyesi

Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Merhabalar,
Firmalara ve şubelerimize sipariş listelerini otomatik mail atmak istiyoruz.Örnek çalışma ektedir yardımlarınız için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Toplu Mail.xls
    29 KB · Görüntüleme: 12
Çözüm
Ekli dosyayı test edin.
Dosyanızda ki 1.satırı sildim filtrelemenin sağlıklı olması için ve ayrıca mailini dosya olarak mı, görüntü olarak mı veya tablo olarak gönderilmesini belirtmemişsiniz. Şube ve Firma için ayrı ayrı makro mevcut ayrıca sayfanın tablo olarak gönderilebilmesi için function modülü mevcuttur..

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmalısınız.
(12 satır)
Ekli dosyayı test edin.
Dosyanızda ki 1.satırı sildim filtrelemenin sağlıklı olması için ve ayrıca mailini dosya olarak mı, görüntü olarak mı veya tablo olarak gönderilmesini belirtmemişsiniz. Şube ve Firma için ayrı ayrı makro mevcut ayrıca sayfanın tablo olarak gönderilebilmesi için function modülü mevcuttur..

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmalısınız.
(136 satır)

Ekli dosyalar

• Toplu Mail_XD.xls
    68 KB · Görüntüleme: 11
  • Toplu Mail_XD_Dosya.xls
    57.5 KB · Görüntüleme: 12
  • Toplu Mail_XD_Dosya_Olustur.xls
    61.5 KB · Görüntüleme: 13
Moderatörün son düzenlenenleri:
Çözüm
Abi kusura bakma valla yoruyorumda firmalara sipariş gönderirken filitreleyip gönderiyor filitreyi açınca tüm firmaların siparişleri gözüküyor dolayısıyla firmalar birbirlerinin fiyatlarınıda görecek filitresiz sadece o kişinin siparişini gönderebilirmiyiz.

Abi kusura bakma valla yoruyorumda firmalara sipariş gönderirken filitreleyip gönderiyor filitreyi açınca tüm firmaların siparişleri gözüküyor dolayısıyla firmalar birbirlerinin fiyatlarınıda görecek filitresiz sadece o kişinin siparişini gönderebilirmiyiz.
Tamam kardeşim o da olur, önce aşağıda çalışma yapısını anlatım sana. Dosyayı (Toplu Mail_XD_Dosya_Olustur.xls ) 1.mesajıma ekledim.
-- Filtrelenen firmayı boş bir sayfaya kaydediyor.
-- Oluşturulan bu sayfayı ayrı bir dosya olarak ana dizine farklı kaydediyor.
-- Oluşturulan dosya maile ekliyor.
-- Maline eklendikten sonra, işi bittiğinde ana dizine kaydedilen dosya kendini siliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DMCA.com Protection Status
Konuyu başlatan
Yıllık Forum Üyesi
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
10
Geri