Sadece 25-TL'ye 1 YIL SINIRSIZ Dosya İndirme

Bu sitedeki tüm dosyalarımız ÜCRETLİDİR. ÜCRETSİZ Dosya indirmek için ExcelDosyalari.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kayıt Ol ya da Giriş Yap

Duyuru VIP Üyelik Alanlara, İleri Düzey Excel 2016 Kitabı HEDİYE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OrkmesB 

PAB
Kurucu
İçerik Ekleyici
Doğrulanmış
SMS Onaylı
Üye
Web Sitesi
www.orkmes.com

ÖNEMLİ NOT: Kitap Hakkı Kalmamıştır. Tüm kitaplarımız dağıtılmıştır.

3343

Kıymetli üyelerimiz,

Excel'in üstadları arasında yer alan Ömer Bağcı hocamızın da desteği ile, Ağustos 2019 döneminde geçerli olacak şekilde, sitemizden VIP Üyelik satın alan ilk 10 üyemize, üst resimde görülen kitap hediye edilecektir.

Bu kitap içerisinde yer alan hediye kodlar ile de, Ömer Bağcı hocamızın web sitesi olan vidoport.com adresinden 3 aylık sınırsız Excel üyeliği fırsatından da yararlanabileceksiniz.

Bu haktan yararlanacak olan üyelerimize, admin@exceldepo.com adresine iletişim bilgilerini paylaşmalarına istinaden, 3 iş günü içerisinde kitapları kargo ile gönderilecektir.

Son düzenleme:

zompcu80

VIP
VIP
Üye

Temmuz ayında üye olanlar için bir şey yok mu?

valentino06 

VIP
VIP
Doğrulanmış
Üye

Güzel Kampanya olmuş Bahadır Hocam Önümüzdeki aylarda daha ne kampanyalar göreceğiz. : )

erman3310

Yeni Üye
Üye

Değerli Üstadlarım,

Excel'de yerleşik Fonksiyonların kullanımlarına yönelik;

Özellikleri, Ayrıntıları, içeriğinde kullanılan ek kodları, bolca örneklendirmeleri, diğer fonksiyonlarla iç içe geçmiş kullanımları ve bunlara yönelik örneklendirmelerini içeren Fonksiyonlar Kitabı var mıdır, yoksa yazmayı düşünür müsünüz ?

Biz amatörlerin anlayabileceği, ufak tefek soruların yanıtlarını kendimizin yapabileceği, ihtiyacımıza uygun Fonksiyonları kendimizin yaratabileceği, hülasa, bizlere " balık tutmayı öğretmek " amacına hizmet edecek bol örnekli Fonksiyon Kitabına ihtiyacımız olduğunu ve bu konuda değerli katkılarınıza ihtiyacımız olduğunu bildirmek isterim.

Saygılarımla.

ERMAN SAYINALP

OrkmesB 

PAB
Kurucu
İçerik Ekleyici
Doğrulanmış
SMS Onaylı
Üye
Web Sitesi
www.orkmes.com

Değerli Üstadlarım,

Excel'de yerleşik Fonksiyonların kullanımlarına yönelik;

Özellikleri, Ayrıntıları, içeriğinde kullanılan ek kodları, bolca örneklendirmeleri, diğer fonksiyonlarla iç içe geçmiş kullanımları ve bunlara yönelik örneklendirmelerini içeren Fonksiyonlar Kitabı var mıdır, yoksa yazmayı düşünür müsünüz ?

Biz amatörlerin anlayabileceği, ufak tefek soruların yanıtlarını kendimizin yapabileceği, ihtiyacımıza uygun Fonksiyonları kendimizin yaratabileceği, hülasa, bizlere " balık tutmayı öğretmek " amacına hizmet edecek bol örnekli Fonksiyon Kitabına ihtiyacımız olduğunu ve bu konuda değerli katkılarınıza ihtiyacımız olduğunu bildirmek isterim.

Saygılarımla.

ERMAN SAYINALP
Kitap yazmak her babayiğidin harcı değil.
Açıkçası ben kendimi bu seviyede göremiyorum zaman anlamında.
Kitap yazanlara inanılmaz büyük bir saygım vardır.

Geçtiğimiz yaz bir arkadaşımın tavsiyesiyle, tam da dediğiniz konuların neredeyse tamamını kapsayan bir eğitim serisi hazırlamaya başlamış ve bir kısmını Udemy isimli platforma eklemiştim. (En Kapsamlı Excel Formülleri)
Lakin Udemy isimli platform sistemini sadece kendi para kazanmaya yönelik ve bir sömürü zihniyeti ile kurduğu için derslere devam etmedim.
Hali hazırdaki kursu da bir çok kişiye hediye etmişimdir (zaman bulabilsem YouTube'a ekleyeceğim de)
Dilerseniz size de hediye edebilirim.
Kitap kadar değerli olmaz ama belki fayda sağlayabilir...

erman3310

Yeni Üye
Üye

Geçtiğimiz yaz bir arkadaşımın tavsiyesiyle, tam da dediğiniz konuların neredeyse tamamını kapsayan bir eğitim serisi hazırlamaya başlamış ve bir kısmını Udemy isimli platforma eklemiştim. (En Kapsamlı Excel Formülleri)
Lakin Udemy isimli platform sistemini sadece kendi para kazanmaya yönelik ve bir sömürü zihniyeti ile kurduğu için derslere devam etmedim.
Hali hazırdaki kursu da bir çok kişiye hediye etmişimdir (zaman bulabilsem YouTube'a ekleyeceğim de)

İsminizi bilemediğim için hitab edemiyorum, merhaba,

Komşu olduğumuzu gördüm, ben de Beylikdüzü'ndenim. Zarif teklifiniz heyecanlandırdı, lakin bir bedeli olmalı. Bu yönüyle paylaşımınızdan memnuniyet duyarım.
İlginize teşekkür ederim.

OrkmesB 

PAB
Kurucu
İçerik Ekleyici
Doğrulanmış
SMS Onaylı
Üye
Web Sitesi
www.orkmes.com

İsmim Bahadır :)
Evet yakınız epey, yolunuz düşer, denk gelirsek sahilde bir kahve ısmarlarım size.
Kurs için bir bedel zaten var ama ben size hediye edeceğim.
İhtiyacı olan herkeste kurs için ücretsiz kupon talep edebilir.
Özel mesaj ile linki ileteceğim.

Selamlar.

feyyaz42

Yeni Üye
Üye

Merhaba Bahadır bey. Öncelikle emeğiniz ve hizmetleriniz için teşekkürler. Bende kurs için kupon talep ediyorum şimdiden çok teşekkürler :)

muhsar

VIP
VIP
Üye

hocam merhaba;kurs için kayıt yada kupon için yardımcı olurmusunuz,şimdiden teşekkür ederim

OrkmesB 

PAB
Kurucu
İçerik Ekleyici
Doğrulanmış
SMS Onaylı
Üye
Web Sitesi
www.orkmes.com

Kampanyamıza gösterilen ilgiye bağlı olarak tüm kitaplarımız dağıtılmıştır.
Sonraki dönemlerde farklı kampanyalar ile sizlerle olacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İlginizi Çekecek Benzer Konular

Cevaplar
0
Görüntüleme
4
İncelemeler
0
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
İncelemeler