Üyelik Bilgilendirmesi

ExcelDepo

Site Kurucusu

Kıymetli Kullanıcılarımız,

Üyelik Sistemindeki Değişim linkinde duyurduğumuz bilgilendirme akabinde, tarafımıza iletilen geri bildirimler doğrultusunda geçişi bugün itibariyle gerekleştirerek öne çekmiş bulunmaktayız.

Bu bağlamda, kullanıcılarımızın talepleri göz önünde bulundurularak; yeni bir Üyelik Tipi oluşturulmuş ve adına "Yıllık Forum Üyeliği" denilmiştir. Bu üyelik tipi, genelde hazır dosyalara ilgi gösteren değil, sadece FORUM alanından faydalanmak istediğini beyan eden kullanıcılarımıza yöneliktir. Bu üyelik türünü tercih edecek kullanıcılar, Dosyalar alanından dosya indiremeyecektir.

Ayrıca, yine kullanıcılarımızın verdikleri geri bildirimlere bağlı olarak; 01.02.2024 itibariyle "Yıllık Dosya Üyeliği" adlı yeni bir üyelik tipi daha oluşturulmuştur. Bu üyelik tipi, sadece Dosyalar alanından dosya indirebilecek olup, günlük indirme limiti oldukça düşük sayıdadır. Bu üyelik türünü tercih edecek kullanıcılar, Forumlar alanından dosya indiremeyecektir.

NOT: Eski VIP Üyelerimiz süre olarak bu değişimden olumsuz bir şekilde etkilenmeyeceklerdir. Olası sorun/soru olması durumunda Whatsapp hattımızdan hızlı iletişim kurabilirsiniz.

4 Ayrı üyeliğe ait detayları https://www.exceldepo.com/hesabim/hesap-yukseltme linkinden inceleyebilirsiniz.

Kullanıcılarımıza ve sitemize hayırlı olması temennisiyle.
 
DMCA.com Protection Status
Geri
Üst