Çözüldü Tercih Robotu Makrosuz Nasıl Hazırlanır

ugurcanhangul

Normal Üye

Excel Versiyonu
Excel 365
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
merhaba ,
daha önceden yapılmış fakat makrolu olarak yapılmış olan dosyayı makrosuz nasıl hazırlayabilirim , bu konuda desteğiniz.Makro kısmına hakim değilim ama formullere bu işin üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum.Desteğiniz...

Ekli dosyalar

• tercih_robotu_BRN.xlsm
    536 KB · Görüntüleme: 3
Çözüm
@ugurcanhangul
Bu tür işler için makro çözümünü öneriyorum.

Kendi belgenizin yapısına, veri durumuna göre daha özel bir çalışma istiyorsanız,
forumumuzun "ÖZEL DESTEK" bölümünü kullanabilirsiniz.

Yahut kendi gerçek belgenizin, özel bilgi içermeyen (verilerin iç tutarlılığı olacak şekilde farklı verilerle değiştirirsiniz)
kopyası şeklinde hazırlayacağınız bir örnek belge yükleyin ve sorunuzu bu örnek belge üzerinden sorarak işe başlayabilirsiniz.

Tabi tek konu başlığında çözülebilir mi bilemiyorum ama işleyiş bakımından en temelden başlayarak
her defasında yukarıda belirttiğim özelliklere sahip örnek belgeler üzerinden konular açarak adım adım ilerleyebilirsiniz.

.
@ugurcanhangul
Bu tür işler için makro çözümünü öneriyorum.

Kendi belgenizin yapısına, veri durumuna göre daha özel bir çalışma istiyorsanız,
forumumuzun "ÖZEL DESTEK" bölümünü kullanabilirsiniz.

Yahut kendi gerçek belgenizin, özel bilgi içermeyen (verilerin iç tutarlılığı olacak şekilde farklı verilerle değiştirirsiniz)
kopyası şeklinde hazırlayacağınız bir örnek belge yükleyin ve sorunuzu bu örnek belge üzerinden sorarak işe başlayabilirsiniz.

Tabi tek konu başlığında çözülebilir mi bilemiyorum ama işleyiş bakımından en temelden başlayarak
her defasında yukarıda belirttiğim özelliklere sahip örnek belgeler üzerinden konular açarak adım adım ilerleyebilirsiniz.

.

Çözüm
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Formül Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
1