Excel Formül Sorusu Sor

Bir Excel formülüne dair sorunuz varsa, bu alanı kullanarak bize iletin.

Excel Makro Sorusu Sor

Bir Excel VBA koduna dair sorunuz varsa, bu alanı kullanarak bize iletin.

Genel Excel Sorusu Sor

Excel'in ön sayfasındaki FORMÜL haricinde olan sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

Çözüldü Klasör Yoluna Eklenen OneDrive Bağlantısını Kaldırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esrarengiz

Normal Üye

Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
arkadaşlar bu önemli..şu an one drive kapadım yoksa yaptığım her şeyi Excel oflıne ise veya onlıne ise algılıyor köprüleri hep yükleme merkezini yolluyor..ve çok can sıkıcı...ben basınca sözlşeme hemen önüme gelirdi jpeg formatında şimdi sayfada açıyor 10 dk da bunu nasıl kaldıracağım tüm köprüler gitti resme bakarmısınız

ddvdf.webp

Çözüm
Görev çubuğunun sağ ucundaki bildirim alanında, OneDrive bulut simgesini seçin.

f18e705d-4957-4372-aab2-6ee4277c036f.webp

Diğer > Ayarlar’ı seçin.

de5a32c6-d3ce-47a9-823f-2a211b1cc445.webp

OneDrive Ayarları’na ulaşma ekran görüntüsü Otomatik Kaydet sekmesinde, Önemli klasörlerinizi koruyun kısmında yer alan Klasörleri güncelleştir’i seçin ve dosyalarınızı OneDrive’a kaydederek korumak için yönergeleri izleyin.

Hangi varsayılan ayarı seçerseniz seçin, her dosya kaydetme işleminizde istediğiniz kayıt konumunu seçebilirsiniz. Yeni dosyalar için Kaydet’e veya mevcut dosyalar için Farklı Kaydet’e tıkladığınızda, OneDrive’a veya Bu bilgisayar’a tıklayın ve dosyanızın kaydedileceği klasörü seçin.

Diğer > Ayarlar’ı seçin.

OneDrive Ayarları’na ulaşma ekran görüntüsü Otomatik Kaydet sekmesinde, Önemli klasörlerinizi koruyun kısmında yer alan Klasörleri güncelleştir’i seçin ve dosyalarınızı OneDrive’a kaydederek korumak için yönergeleri izleyin.

Hangi varsayılan ayarı seçerseniz seçin, her dosya kaydetme işleminizde istediğiniz kayıt konumunu seçebilirsiniz. Yeni dosyalar için Kaydet’e veya mevcut dosyalar için Farklı Kaydet’e tıkladığınızda, OneDrive’a veya Bu bilgisayar’a tıklayın ve dosyanızın kaydedileceği klasörü seçin.

Çözüm

Diğer > Ayarlar’ı seçin.

benim sorunum masaüstündeki veya driedeki belgeleri buluda yollaması değil...onları zaten dediğiniz yerden tıkını kaldırınca yollmıyor onu biliyorum....benim sorunum...exelde köprü özelliğini kullanıyorum yılllardır..ve exeli onedrive saklıyorum elektrik gidip gelmelerde orada sağlamda dursun diye..ama dün windows 10 güncelleştirme yaptım.o güncelleştirmede office yükleme merkezi diye bir program geldi..işte o program muhtemelen yaptığı şey buluttaki veya masaüstündeki Excel çalışma sayfasına köprü özelliği yapınca tüm bilgileri buluta yani ait olduğu maile yolluyor...ve ben atıyorum exelde araç plakasının altında video çekimi var..müşteriye verirken çekimi oraya koyuyordum öncesinde köprü özelliği ile tıklyaınca video vlc player açıyordu izliyorum araç gelince..ama şimdi videoları direk buluta atıyor ve ben 10 dk beklemek zorunda kalıyorum (internet hızı yüzünden ) videoyu izlemek için çünkü videolar chrome tarayıcısından açıyor artık

Hyperlinks de belirttiğin video veya resimde mi bulut da? Ayrıca ilk mesajdaki hyperlinks adresini düzlettiğinde geri eski haline mi dönüyor yani sen bunu Manuel düzlettiğinde istediğin gibi kullanabiliyormusunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DMCA.com Protection Status
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Genel Excel Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
6
Geri