Excel Formül Sorusu Sor

Bir Excel formülüne dair sorunuz varsa, bu alanı kullanarak bize iletin.

Excel Makro Sorusu Sor

Bir Excel VBA koduna dair sorunuz varsa, bu alanı kullanarak bize iletin.

Genel Excel Sorusu Sor

Excel'in ön sayfasındaki FORMÜL haricinde olan sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

Çözüldü İzin Tarihleri Dizisi Oluşturma

Qene

Site Üyesi

Herkese Merhaba,
A-B sütunlarında izin başlangıç ve bitiş tarihlerim bulunmaktadır. Resimde örnek 3 satır verdim ama bu 10-15 satırda olabilir. D sütunundaki gibi bu tarihlerin dizisini oluşturmaya çalışıyorum. Desteğinizi rica ederim. Teşekkürler.

Adsız6.webp

@52779 hocam muhteşem çözüm olmuş.. Aslında sorulan sorudan daha da önemli kısmı resmi tatil ve hafta tatilleri detayı ki.. onu da çok iyi düşünüp eklemişsiniz.. ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim 🙏

Hocam Ofis 2019 kullanıyorum bu örneği 2019 a göre yapabilirmisiniz iyi günler
Maalesef...
Formüle bakıldığında LAMBDA öz yineleme işlevi var. Yani her bir hücreyi değerlendirip, diziye atılarak gerçekleştirilen bir işlem...
Buna ilave olarak ta METİNBÖL yeni işlevi mevcut. Ki, bu işlev, henüz sadece Insider Beta kanalında...

Teşekkürler @admin ☺️ hoşbuldum. Birkaç gündür forumu biraz inceleme fırsatım oldu, güzel ve enteresan çözümlere rastladım. Herkesin ellerine emeklerine sağlık. 👏🏻 Biliyorsun yıllardır yerli yabancı birçok destek forumunda 30.000’den fazla destek mesajım oldu fakat bir süredir ara vermiştim, belki yeniden bu güzel forum vesilesiyle eski heyecanımıza kavuşabilirim diye umuyorum.

Herkese selâmlar 🙋🏻‍♂️

Merhaba,

Burada benim de küçük bir ihtiyacım oldu.
Eklediğim dosyanın O:P sütunlarını manuel yazdım.
Tek formülle dökülecek şekilde olabilir mi?

Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• ExcelDepo-IzinGun_Liste.xlsx
    24 KB · Görüntüleme: 6
Belki de,
Kod:
Görüntülemek için giriş yapmalısınız.
(1 satır)

Ekli dosyalar

• ExcelDepo-IzinGun_Liste.xlsx
    19.4 KB · Görüntüleme: 4
DMCA.com Protection Status