Çözüldü Kapalı klasördeki kitaplardan Fiyatları arayıp bul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muzaffer.sm

Normal Üye

Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Herkese merhaba,

Bir konu hakkında sizlerden yardım rica edeceğim.Uygun zamanınızda bakma imkanınız olabilirse lütfen ilgilenebilir misiniz ?
Belge içinde gerekli açıklamaları yapmaya çalıştım. Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla.

FİYAT ARA BUL.zip

Feyzullah bey merhaba,

Öncelikle bu uğraşlarınız için çok teşekkür ediyorum.Kodları rapor sayfasında uyguladım.Fiyatlar ilgile yerlerine geliyor.Fiyatlar ilgili stokların fiyatları mıdır ? Ayrıca kontrol etmedim.
Fiyatlar ilgili yerlere gelmiş oluyor,Lakin şöyle bir hata alıyorum. Sayfa isimlerinde şöyle bir hata yapmışım. 01.07.2019 olarak isim vermem gerekiyor idi. Bazı sayfalarda 01072019 şeklinde isim vermişim.Hata bundan mı kaynaklıdır acaba ?
Hata resmi ekte ki gibidir.

Ekli dosyalar

• hata.webp
    hata.webp
    80.4 KB · Görüntüleme: 3
Resimdeki hatanın çeşitli birden fazla nedenleri oluyor, bunu dosyanız üzerinden kendim test etmeden bilemem. Hata kodunu da paylaşmış olsa idiniz bir fikir yürütebilirdim belki.
Eklemiş olduğum dosyayı deneyin sorunsuz çalışırsa, dosyalarda aradaki farka bakın.

Yatak dosyasının 2. ve 3, sayfalarında veri olmadığı için hata veriyor. Ya o sayfaları silin yada alakasız bir iki kelime yazın sayfalara.

Feyzullah bey,

Dediğiniz gibi yaptım.Boş sayfaları sildim.Zaten boş sayfa tutmam hata.Sorun düzeldi.Boş sayfalar sorun oluşturmuş.
Fiyatlar şuan hatasız ekrana raporlanıyor.Şuan gördüğüm kadarı ile bir hata ile karşılaşmadım.
Allah sizden razı olsun.Zihin açıklığınızı eksik etmesin inşallah.
Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
7
Geri