Soru Gant şeması için koşullu biçimlendirme

selis

Normal Üye

Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Arkadaşlar herkese merhaba, ekteki gant semasına kosullu bıcımlendrme ile ornegın işler aynı gune denk gelmişse yesıl olarak gösetrilsin istiyorum o gunler nasıl yapabilirim şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• gant-seması.xlsx
    33.9 KB · Görüntüleme: 9
Arkadaşlar herkese merhaba, ekteki gant semasına kosullu bıcımlendrme ile ornegın işler aynı gune denk gelmişse yesıl olarak gösetrilsin istiyorum o gunler nasıl yapabilirim şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba ,
Tam olarak isteneni görsel olarak paylabilir misin ?
böyle bişi istemiyorsun sanırım.
Bunu görev tamamlandığında grıye boyayan özellı yeşile uyarlayabılırsın.
1660239767386.webp

Bence olmasını istediğiniz görünüm neyse;
elle (koşullu biçimlendirme kullanmadan) gerekli renklendirme işlemlerinin tümünü yapıp o haliyle belgeyi kaydedin ve foruma ekleyin.

Olması gereken neymiş tam olarak (tereddütsüz) anlaşılsın ki çözüm önerisinde bulunacak kişi de önerdiği işlemi kontrol etme şansı bulsun.

Bence olmasını istediğiniz görünüm neyse;
elle (koşullu biçimlendirme kullanmadan) gerekli renklendirme işlemlerinin tümünü yapıp o haliyle belgeyi kaydedin ve foruma ekleyin.

Olması gereken neymiş tam olarak (tereddütsüz) anlaşılsın ki çözüm önerisinde bulunacak kişi de önerdiği işlemi kontrol etme şansı bulsun.
Hocam ekte gösterdim, verilen iki tarih arasını boyasın ve alt satır ile çakışanları yesil olarak göstersin istiyorum. Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• gant-seması.xlsx
    34 KB · Görüntüleme: 6
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Soru 
Forum
Excel Formül Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar