Excel Formül Sorusu Sor

Bir Excel formülüne dair sorunuz varsa, bu alanı kullanarak bize iletin.

Excel Makro Sorusu Sor

Bir Excel VBA koduna dair sorunuz varsa, bu alanı kullanarak bize iletin.

Genel Excel Sorusu Sor

Excel'in ön sayfasındaki FORMÜL haricinde olan sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

Çözüldü Otomatik İzin Formu Oluşturma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mzsakall

Normal Üye

Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
merhabalar ;

eklemiş olduğum dosyada puantaj sayfasına eklediğim aylık puantajda üi(ücretsiz izin yazan günlere istinaden) yazan günlere tek tek form hazırlamaktayım izin formu yazan sayfayı ben hazırladım puantaj sayfasında üi yazan günlere ben butona tıkladığımda izin formu formatında tüm üilere izin formu safyasında ki formattan tüm ayın üilerine form basmasını istiyorum

yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• İZİN FORM.xlsx
    25 KB · Görüntüleme: 20
İzin formu sayfası hazır şuanda direk böle basılacak ilgili tarihte üi yazısı olduğunda izin başlangıç bitiş tarihlerini yazması lazım işim soy isim görev yeri tanımını kendisi alıyor sadece tarih ile ismi alıp outprint yapacak o kadar

İzin formunu gördüm zaten, ii de yazsam sü, üi de yazsam tarihler değişmiyor. Bölümü ve görevi değişiyor. taslak olarak Üİ yazanlardan birini taslak olarak hazırlar iseniz. tarihi felan anlamamız için iyi olur.

VBA:
Görüntülemek için giriş yapmalısınız.
(27 satır)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Feyzullah bey
İzin formu örnek amaçlı hazırlanmıştır puantaj sayfasında üi yazan gün için otomatik olarak izin formunu düzenlemesini istiyorum tek tek manual çıktı almaktansa her personelin üi yazan gününe istinaden formu hazırlaması ve basmasını hedefliyorum

feyzullah bey;

muazzam olmuş ancak puantaj sayfasında selim selim 08.07.2019 üi yazıyorsa izin formunda ki izin başlangıç tarihini 08.07.2019 işe başlama tarihini 09.07.2019 yazsın altınada 1 gün yazsın yanyana 3 gün üi yazıyorsa 08.07.2019 başlangıç 11.07.2019 işbaşı tarihi yazsın gibi çok teşekkürler

feyzullah bey;

muazzam olmuş ancak puantaj sayfasında selim selim 08.07.2019 üi yazıyorsa izin formunda ki izin başlangıç tarihini 08.07.2019 işe başlama tarihini 09.07.2019 yazsın altınada 1 gün yazsın yanyana 3 gün üi yazıyorsa 08.07.2019 başlangıç 11.07.2019 işbaşı tarihi yazsın gibi çok teşekkürler
5.mesajdaki kodu revize ettim, Deneyiniz.

Feyzullah bey elinizde sağlık yoğunluktan dönenesin kusura bakmayın tam istediğim gibi olmuş ancak birde diyelim ki 22 Haziran üi 23 haziran hiyazıyorsa iş başı tarihine 24 Haziran yazdırabilir miyiz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DMCA.com Protection Status
Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Makro Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
15
Geri