Çözüldü Bir Bölümü Referans Alarak Saati Güncelleştirme

kurban

Yıllık Dosya Üyesi

Excel Versiyonu
Excel 2013
Excel Sürümü
32 Bit
Excel Dili
Türkçe
selamun Aleykum ustadlar hayırlı geceler yine sizlerden yardim talep edıyoruz
ekte bulunan excel dosyasında kırmızı renk bolumunde bulunan j sutununda bulunan hücrede askı ve masada gecen sürenın toplamını dakıka olarak yazılmasını talep ediyoruz ve aynı zamanda bu kırmızı olan bölgeye dıkkate alarak yesıl renklı olan alana kurban no ,kurban kesim saatı ve kurban teslim saatlerinin tahmını alıp ilgiler kısımlara yerlestirilmesini talep ediyoruz kolay gelsin Hatırlı aksamlar

Ekli dosyalar

• KALAN SÜRE.xlsx
    73.6 KB · Görüntüleme: 5
Yani kırmızı işaretli olan bilgilerin ortalamasını alıp ona göre Kurban kesim saati ve kurban teslim saati alanlarina( yeşil alan) kısmına küpe no karşındaki bolumlere güncelleştirmesini istiyoruz verdiğiniz destekten dolayı sizlere ve tüm ekip arkadaşlarına tesekkurler ederiz

Yani kırmızı işaretli olan bilgilerin ortalamasını alıp ona göre Kurban kesim saati ve kurban teslim saati alanlarina( yeşil alan) kısmına küpe no karşındaki bolumlere güncelleştirmesini istiyoruz verdiğiniz destekten dolayı sizlere ve tüm ekip arkadaşlarına tesekkurler ederiz
hocam daha önce yüklemis oldugum dosya bir bir baska sayfadan veri aldiği o dosyayı iptal ettim yeni calisma dosyası ektedir

Ekli dosyalar

• KALAN SÜRE.xlsx
    54.8 KB · Görüntüleme: 4
Kimse siz soru soracaksınız diye mesailerini bilgisayar başında bekleyerek geçirmiyor. Herkes işinde gücünde ailesine bakmakla ilgileniyor. İnsanlar vakti müsait olduğunda, canları isterlerse insanların sorularına cevap verdiği bir platform. Bu bilinçte olmanız beklerken sanki cevap verme zorunluluğumuz varmış gibi sıkılmadan utanmadan soru soruluyor . Neden cevap vermiyormuşuz. Bu dille daha çok beklersiniz. Vesselam

Acil mi işiniz. Ücretli destek alacağınız alanlara yöneliniz.

Dosyalarınız o kadar karışık ki, şahsen ben içine girmeye çekiniyorum. Vaktinde Ömer hocam size doğru yöntemle dosyalarınızı hazırlamanız için oldukça faydalı geri bildirimler verdi.
Bence onları dikkate almanızda fayda var.
Forum kısmı gönüllülük işidir.
Yardım alamazsanız emin olun bu ya anlaşılmama ya da dosyalarınızın kurgusundaki zorluklardır.
Naçizane olarak görüşlerimi belirtmek istedim.

Konuyu başlatan
Yıllık Dosya Üyesi
Kocaeli
Konu Bilgi
Durum
Çözüldü 
Forum
Excel Formül Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
11