Çözüldü Aranan Değerin Sağındaki ve Solundakileri Listeleme

fatalmen333

Normal Üye

Excel Versiyonu
Excel 2016
Excel Sürümü
64 Bit
Excel Dili
Türkçe
Lütfen yardımcı olur musunuz şimdi yok hatası olan kısım değer olmayan kısım ben değer olan kısımları alt alta almak istiyorum ne yaptıysam olmadı lütfen yardımcı olur musunuz.

Şimdi Örnek dosya atyorum lütfen bilen hocalarım yardımcı olabililr mi

Öncesi ve sonrası olan yerlede boşluklar var yani yok olanlar onları görmezden gelip çıkan değerleri alt alta alabilirl miyiz örnek dosya

https://***/m4s6lortz5kz/Yeni_Microsoft_Excel_Çalışma_Sayfası.xlsx.html

Lütfen yardımcı olur musunuz şimdi yok hatası olan kısım değer olmayan kısım ben değer olan kısımları alt alta almak istiyorum ne yaptıysam olmadı lütfen yardımcı olur musunuz.

Şimdi Örnek dosya atyorum lütfen bilen hocalarım yardımcı olabililr mi

Öncesi ve sonrası olan yerlede boşluklar var yani yok olanlar onları görmezden gelip çıkan değerleri alt alta alabilirl miyiz örnek dosya

https://***/m4s6lortz5kz/Yeni_Microsoft_Excel_Çalışma_Sayfası.xlsx.html
Değer olan kısımları farklı sayfayamı almak istiyorsunuz

Sayın @fatalmen333 ,
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.
Bundan sonra açacağınız konularda;
- Dosyalarınızı "Dosya ekle" kısmından direk ekleyebilirsiniz. Bunun için özel bir üyelik gerekmemektedir.
- Konu başlığını ihtiyacınız olan yardımı içerecek şekilde yazarsanız, sizden başka benzer çözüm arayan üyelerimiz de konu başlığından bularak faydalanabilirler.

Sorunuza gelince ben tam olarak istediğinizi anlayamadım. Anlayan birisi belki çıkabilir.
Öncesi hatalı şekli, sonrası ise olması gerektiği şekil mi? Yoksa alt alta yazmak derken boş satırları kaldırıp ilk satırdan itibaren boş satır olmadan mı listelemek istiyorsunuz?
Sizden ricam dosyanızda uygun bir bölüme formülle yapılmasını istediğiniz sonucu manuel olarak doldurup paylaşınız.

Sayın @fatalmen333 ,
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.
Bundan sonra açacağınız konularda;
- Dosyalarınızı "Dosya ekle" kısmından direk ekleyebilirsiniz. Bunun için özel bir üyelik gerekmemektedir.
- Konu başlığını ihtiyacınız olan yardımı içerecek şekilde yazarsanız, sizden başka benzer çözüm arayan üyelerimiz de konu başlığından bularak faydalanabilirler.

Sorunuza gelince ben tam olarak istediğinizi anlayamadım. Anlayan birisi belki çıkabilir.
Öncesi hatalı şekli, sonrası ise olması gerektiği şekil mi? Yoksa alt alta yazmak derken boş satırları kaldırıp ilk satırdan itibaren boş satır olmadan mı listelemek istiyorsunuz?
Sizden ricam dosyanızda uygun bir bölüme formülle yapılmasını istediğiniz sonucu manuel olarak doldurup paylaşınız.
Uyarınız için çok teşekkür ediyorum daha dikkatli olacağım sağ olun

İstediğinizi malesef ben anlayamadım. Dediğim gibi hiç değilse bir kaç satır çözümü nasıl olması gerekiyor ve nereye yazılması gerekiyor manuel olarak yazarsanız sonucu yardımcı olmak isterim.
Mert hocama da yazdım bu şekilde olacak

Hocam örnek olarak dosyada öncesi ve sonrası 3 satır var öncesi 3 sonrası 3 ama verileri yani değerlerin bir kısmı 5 sırada Bi kısmı 50 sırada bunları ben yan tarafa hepsini alt alta almak istiyorum

@PriveT @mertatakan_3838 hocalarım kısacası yani aralıklı olan değerleri yan tarafa alt alta almak istiyorum mesela 3 satırda ki veriyi veya 50 satırda ki veriyi ben alt alt almak istiyorum
başka bir sayfaya o değerleri getirtirim. ancak veri sayfanızda çok formül olduğu için veri sayfasına getirttiğim zaman değerleri otomatik olarak formüller değiştiriyor. isterseniz başka sayfaya alırım.

Konuyu başlatan
Normal Üye
Durum
Çözüldü 
Forum
Genel Excel Soruları
Başlangıç tarihi
Son yanıt tarihi
Cevaplar
33
Geri