Klasör Sırtlığı Excel İndir

Klasör Sırtlığı Excel İndir isimli bu dosyada, ofislerin ve dosyalamanın vazgeçilmezi olan geniş ve dar klasörlerinizin arkalarına koyacağınız sırtlık şablonları bulunmaktadır.

Her iki sayfada da Excel hücreleri minimize edilerek tasarlanmış olan bu sırtlıkların dizaynlarını istediğiniz gibi kolayca düzenleyebilirsiniz.

Klasör Sırtlığı Excel İndir

Tek yapmanız gereken, ilgili sırtlık sütununa öncesinde kendi resminizi, logonuzu eklemek, sonrasında yazmak istediğiniz bilgileri düzenlemek.

Eğer alanlarda daha farklı tasarımlar ihtiyacınız olursa, Hücre Biçimlendirme penceresinden, Hücreleri Birleştir özelliğini iptal ederek o kısımları dilediğiniz biçimde şekillendirebilirsiniz.

Klasör Sırtlığı Excel İndir

Konuyla ilgili olarak otomatik işlem yapacak bir dosyayı da yayınlama planımız bulunmaktadır.

Faydalı olması temennisiyle.

Klasör Sırtlığı Excel İndir - Excel Özellikleri:

Shapes BackColor
Bu dosyayı aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılacak penceredeki kutucuğa, E-Posta adresinizi yazmak suretiyle ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz. Açılan penceredeki Şartlar ve Kurallar kısmını iyi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu tür işlemler ile uğraşmak istemezseniz, sitemize Kayıt olabilir ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapıp, VIP Üyelik Paketi alarak, tüm dosyalarımızı paket seçeneklerinin günlük indirme limitleri kapsamında kolayca ve şartsız olarak indirebilirsiniz.   ÜYE OLMADAN İNDİR  
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Elinize sağlık


YARARLI KISAYOLLAR
Sayfa Ekleme Shift F11
Hızlı Grafik Oluşturma Alt F1
Sayfayı Sağa Sola Taşıma Alt Sürükle
Excel'i Kapatma Alt F4
Bitiş Modunu Açma End
Excel Hücrelerine eklediğiniz Açıklama kutucuğunun, Araç çubuklarında yer alan Şekli Değiştir iconu ile istediğiniz bir şekilde değiştirebilirsiniz.
Yükleniyor...