Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Kelimenin Hallerine Göre İşlemler

Kelimenin Hallerine Göre İşlemler isimli dosyamızda, Büyük Küçük harf duyarlı, duyarsız şekilde verilerin sayılması ve renklendirilmesi öğretilmektedir.

image-20201206172302-1.png

Elimizde üstte göreceğiniz gibi bir veri tablosu var. Dosyamızda, seçili olan bir kelimenin büyük küçük harfe duyarlı ya da duyarsız olarak listede kaç kez geçtiği ve geçen kelimelerin renklendirilme işlevi yerine getirilmektedir.

Bu işlem için oluşturulan ve aşağıdaki listede isimlerini göreceğiniz formüllerde sonuca ulaşmak için Yardımcı Sütun kullanılmıştır.

Kelimenin Hallerine Göre İşlemler

Kelimenin Hallerine Göre İşlemler

Kelimenin Hallerine Göre İşlemler - Excel Özellikleri:

EĞERSAY BUL EĞER ESAYIYSA SOLDAN PARÇAAL MBUL KIRP OptionButton Koşullu Biçimlendirme Yardımcı Sütun

Etiketler

#Kelimenin Hallerine Göre İşlemler
Sayın ziyaretçi,

Kelimenin Hallerine Göre İşlemler isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Kelimenin Hallerine Göre İşlemler isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel sayfasında var olan bilgilerin özetini görebilmek için, Şerit Menü -> Gözden Geçir -> Çalışma Kitabı İstatistikleri simgesini kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi bir sonuç verecektir:

Çalışma Kitabı İstatistikleri

Bu işlem için Ctrl + Shift + G kısayolunu da kullanabilirsiniz.

Yükleniyor...