KDV ve Gider Takip Formu

yukselendincer 07 Şubat 2020 26 Ağustos 2020 VIP Dosya
KDV ve Gider Takip Formu isimli bu dosya ile Muhasebeciler kolay bir şekilde yapılan masrafların takip işlemlerini Excel üzerinden takip edebilirler.

Muhasbeci bir arkadaşımızın paylaştığı bu Excel dosyası 3 sayfadan oluşmaktadır.

Kayıtlar, KDVler ve Giderler.

Kayıtlar Sayfaı

Kayıtlar sayfasına üstteki gibi basit bir şekilde kayıtlarınızı yazıyorsunuz. Daha sonra yıl bazlı olarak KDV ve Gider sayfalarında yıl bazlı listeleme yapabilirsiniz.

KDV Sayfası

Gider Sayfası

Her gün yayınladığımız ve maksimum 1 dakikalık olan Excel Videolarımızı izlemek için Instagram hesabımızı takip etmek ister misiniz?

BURAYA tıkla ve ExcelDepo Instagram hesabımızı hemen Takip Et

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
TOPLA - ÇOKETOPLA

Daha önce yorum yapılmamış!

Biçim boyacısı simgesine bir kez tıkladığınızda, tıklamış olduğunuz hücredeki tüm biçimleri alır ve yeni tıkladığınız hücreye uygular. Farklı bir hücreye daha uygulamak için, yeniden biçim boyacısı simgesine tıklamanız gerekir.

Bu işlemi her seferinde tekrarlamamak için, biçim boyacısı simgesine iki kez tıkladıktan sonra, tekrar bir kez tıklayana ya da ESC tuşuna basıncaya kadar istediğiniz kadar hücreye seçtiğiniz hücrenin tüm biçimlerini uygular.

Biçim Boyacısı Simgesi:
image-20200507180041-1.png
Yükleniyor...