İş Planlama Takvimi

admin 16 Haziran 2020 16 Haziran 2020 VIP Dosya
İş Planlama Takvimi isimli dosyamız ile bir ay'a ait ikişer haftalık iş planlamalarınızı kolayca Excel'e ekleyebilirsiniz.

Excel iş hayatının olmazsa olmazları arasında ilk sıralarda yer alan bir programdır. Bu program ile her türlü işlemlerinizi kolayca takip edip, işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Biz de bu dosyada sizlere 1 ay'a ait iş planınızı ikişer haftalık şekilde takip edebilmenizi sağlayacak bir şablon hazırladık.

İş Planlama Takvimi

Dosyayı açınca, ilk olarka üstteki resmin olduğu "takvim" sayfasına ilgili ay bilgilerini girmeniz gerekecektir.

İş Planlama Takvimi

İkinci adımda üstteki resimde gördüğünüz "Haziran 1, 2020 (Pazartesi)" alanına seçtiğiniz ay'ın ilk gününü yazın ve 2 sayfadan oluşan ikişer haftalık iş planlaması yapacağınız şablonunuz hazır olsun.

Dosya sadece boş bir şablon olup, herhangi bir işlevi bulunmamaktadır. Sadece alt listede göreceğiniz formüller kullanılmıştır.

Her gün yayınladığımız ve maksimum 1 dakikalık olan Excel Videolarımızı izlemek için Instagram hesabımızı takip etmek ister misiniz?

BURAYA tıkla ve ExcelDepo Instagram hesabımızı hemen Takip Et

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
EĞER - MOD - HAFTANINGÜNÜ

Daha önce yorum yapılmamış!

YARARLI KISAYOLLAR
Koyu Yazdırma Ctrl K
Yapılanı İptal Etme Esc
Kaydet / Alternatif Shift F12
Otomatik Toplama Ctrl M
Kopyala Kısayolu Ctrl C
Biçim boyacısı simgesine bir kez tıkladığınızda, tıklamış olduğunuz hücredeki tüm biçimleri alır ve yeni tıkladığınız hücreye uygular. Farklı bir hücreye daha uygulamak için, yeniden biçim boyacısı simgesine tıklamanız gerekir.

Bu işlemi her seferinde tekrarlamamak için, biçim boyacısı simgesine iki kez tıkladıktan sonra, tekrar bir kez tıklayana ya da ESC tuşuna basıncaya kadar istediğiniz kadar hücreye seçtiğiniz hücrenin tüm biçimlerini uygular.

Biçim Boyacısı Simgesi:
image-20200507180041-1.png
Yükleniyor...