İş Göremezlik Ödeneği Hesaplama

İş Göremezlik Ödeneği Hesaplama isimli dosyayı kullanarak, almış olduğunuz rapor dönemine SGK'dan dair alacağınız rakamı Excel ile hesaplayabilirsiniz.

İş Göremezlik Ödeneği Hesaplama

SGK İş Göremezlik Hesabı


İş Göremezlik Ödeneği Hesaplama yapmak için üst ekran görüntüsünün sol kısmındaki alanları doldurmanız yeterli olacaktır. Sağ kısımda kullanılan formüller ile iş göremezlik ödeneği hesaplaması yapabilirsiniz.

NOT: Hesaplamalar örnek amaçlı olup, yüzde yüz doğruluk SGK'nın yapacağı hesaplamadır. Örneğimize bağlı olarak bir sorumluluğumuz olmadığını beyan ederiz.

İş Göremezlik Ödeneği Hesaplama - Excel Özellikleri:

VE EĞER EĞERHATA TOPLA Veri Doğrulama

Etiketler

#İş Göremezlik Ödeneği Hesaplama
Sayın ziyaretçi,

İş Göremezlik Ödeneği Hesaplama isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

İş Göremezlik Ödeneği Hesaplama isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Yazdığınız uzunca Excel formülleri, formül çubuğumuza sığmıyorsa, farenizi formül çubuğunun alt kısmına getirip basılı tutmak suretiyle, aşağı doğru çekerek formül çubuğunuzu genişletebilirsiniz.

Formül alanını büyütme

Formül alanını büyütme

Bu işlemi daha hızlı yapmak için Ctrl + Shift + U kısayolunu kullanabilirsiniz.
Yükleniyor...