İnsan Kaynakları Çalışanları İçin Expat Takibi

İnsan Kaynakları Çalışanları İçin Expat Takibi dosyamız, yabancı çalışanların çalışma izinlerini Excel ile takip etmenizi sağlayacak faydalı bir örnektir.

İnsan Kaynakları Çalışanları İçin Expat Takibi

Yabancı Çalışan Çalışma İzni Takibi

Bu dosya aslında oldukça basit bir örnek olup, özellikle mesleği İnsan Kaynakları olan ve çalıştıkları firmada Expat (Yabancı Uyruklu Çalışan) bulunan kişilere fayda sağlayacaktır.

Yabancı uyruklu çalışanların çalışma izinleri, yakınlarının ise oturma izinler oldukça önemlidir. Hem cezai müeyyideler hem de sınır dışı edilme riskine karşı, bu çalışanları ve ailelerinin oturma ve çalışma izinlerinin süresi bitmeden yeni başvurularının yapılması gerekir. Dosyamızda, basit bir şekilde bu takibi yapmanızı sağlar.

Geliştirmeye açık, basit ama faydalı örneğimizi ilgili çalışanlara faydalı olması ya da fikir vermesi adına kullanıcılarımız ile de paylaşıyoruz.

İnsan Kaynakları Çalışanları İçin Expat Takibi - Excel Özellikleri:

VE ETARİHLİ EĞER BUGÜN Workbook Worksheet CountIf İnsanKaynaklarıİşlevleri Cells Koşullu Biçimlendirme
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

İnsan Kaynakları Çalışanları İçin Expat Takibi isimli dosya, sadece sitemize üye kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Bu dosyayı, sitemize hemen Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız halinde, VIP Üyelik Paketi sahibi olmadan ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...