İki Tarih Arasındaki Tatil Günlerini Sayma

İki Tarih Arasındaki Tatil Günlerini Sayma dosyası, tatillerin tanımlı olduğu bir tabloda iki tarih arasındaki tatil günlerini sayma işlemi öğretilmektedir.

İki Tarih Arasındaki Tatil Günlerini Sayma

Tatil Günlerinin Bulunması

Eğer elinizde üst resimdeki gibi bir tatil tabosu varsa ve iki tarih arasındaki tatil günlerinin bulunması ihtiyacı doğmuşsa, dosyamızdaki formüller ile işin üstesinden gelebilirsiniz.

Yararlı olması temennisiyle.

İki Tarih Arasındaki Tatil Günlerini Sayma - Excel Özellikleri:

TOPLA.ÇARPIM Tablo
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

İki Tarih Arasındaki Tatil Günlerini Sayma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

İki Tarih Arasındaki Tatil Günlerini Sayma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...