Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

İki Ayrı Şarta Göre Ortalama Alma

İki Ayrı Şarta Göre Ortalama Alma isimli dosyamız, bir veri aralığındaki son beş değerden en büyük üç değerin ortalamasının alınmasını öğretir.

Dosyamız, Destek Forumumuzda yönetici arkadaşlarımızın istişareleri ile bir soru kapsamında hazırlanmıştır. İşlevleri şu şekildedir:

İki Ayrı Şarta Göre Ortalama Alma

Üstte ekran görüntüsünün bir kısmını gördüğünüz dosyada, aşağı ve sağa doğru uzanan veriler bulunmaktadır. İhtiyaç ise, her satırdaki en son dolu olan 5 hücredeki en büyük 3 değerin ortalamasının alınmasıdır.

Aşağıdaki özellikler listesinde yer alan Excel Formülleri ile 4 ayrı yöntemde oluşturulan formüller, okullarda ders olarak öğretilecek niteliktedir.

Benzer türde ihtiyacı olanların faydalanması temennisiyle.

İki Ayrı Şarta Göre Ortalama Alma - Excel Özellikleri:

ADRES ORTALAMA SÜTUN BAĞ_DEĞ_SAY EĞERSAY EĞER EĞERHATA İNDİS DOLAYLI BÜYÜK MİN KAYDIR SATIR TOPLA

Etiketler

#İki Ayrı Şarta Göre Ortalama Alma
Sayın ziyaretçi,

İki Ayrı Şarta Göre Ortalama Alma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

İki Ayrı Şarta Göre Ortalama Alma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Çalışma sayfalarının adlarının bulunduğu sekmelerden herhangi birinin ya da Shift Ctrl tuşlarına basmak suretiyle fare ile çoklu seçerek çoklu olacak şekilde seçtikten sonra, üzerine sağ tıklatıp, renklendirebilirsiniz.

image-20200617000401-1.png

Sonuç:

image-20200617000558-2.png
Yükleniyor...