IBAN Numarasını Kontrol Etme

IBAN Numarasını Kontrol Etme isimli dosya, bir Kullanıcı Tanımlı Fonksyion ile IBAN numarasının geçerli olup olmadığını kontrol etmeye yarayan örnek içerir.

IBAN Numarasını Kontrol Etme

Excel ile IBAN Kontrolü

IBAN Numarasını Kontrol Etme işlemi için, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasıın Ek-3: IBAN Kontrol Basamaklarının Doğrulanması hakkındaki tebliğe göre hazırlanmış bir Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon ile IBAN numarası kontrol edilmektedir. IBAN numarasının geçerli ya da geçersiz durumuna göre de, Koşullu Biçimlendirme ile renklendirilmiştir.

Faydalanılması temennisiyle.

Etiketler

#IBAN Numarasını Kontrol Etme
Sayın ziyaretçi,

IBAN Numarasını Kontrol Etme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

IBAN Numarasını Kontrol Etme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel çalışma sayfalarında, A sütununun hemen üzerinde bulunan Ad Kutusuna bir kez tıklayıp, örneğin: A2:C50 yazarak hızlı bir şekilde alan seçebilirsiniz.
Yükleniyor...