Hücredeki Sayısal Değerleri Çıkarma

Hücredeki Sayısal Değerleri Çıkarma isimli dosyada, hem sayısal hem metin değerlerinin yer aldığı bir hücredeki sadece metin değerleri yazdırmayı öğretir.

Hücredeki Sayısal Değerleri Çıkarma

Üst resimde göreceğiniz üzere, B sütununda hem sayısal hem de metin değerler bir arada kullanılmıştır. Alttaki özellikler listesinde yer alan formüllerin, iç içe kullanılması ile C sütunundaki sonuç elde edilmiştir.

Hücredeki Sayısal Değerleri Çıkarma - Excel Özellikleri:

EĞER DOLAYLI EHATA PARÇAAL SATIR METİNBİRLEŞTİR DOĞRU

Etiketler

#Hücredeki Sayısal Değerleri Çıkarma
Sayın ziyaretçi,

Hücredeki Sayısal Değerleri Çıkarma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Hücredeki Sayısal Değerleri Çıkarma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Metni Kaydır

Bir Excel hücresinde, üst resimdeki gibi yazdığınız metin, hücre genişliğini aşıyorsa ve siz bu genişliği arttırmadan, yüksekliğin otomatik olarak ayarlanmasını istiyorsanız;
Hücre seçiliyken, Excel Şerit Menü -> Giriş -> Metni Kaydır simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Metni Kaydır

Metni Kaydır
Yükleniyor...