Hücre Aralığında Renk Skalası Oluşturma

Hücre Aralığında Renk Skalası Oluşturma isimli dosya, bir hücre aralığında belirlediğiniz kriterlere göre farklı renkler kullanmayı öğreten bir örnek içerir.

Hücre Aralığında Renk Skalası Oluşturma

Hücrelerin Farklı Farklı Renklendirilmesi

Excel hücre aralıklarınıza, içerdikleri değerlere göre farklı farklı biçimler uygulayabilirsiniz. Bu örnekte, Koşullu Biçimlendirme özelliği ile B2 hücresinde yazılı olan rakama göre, üst resimde göreceğiniz hücre aralığındaki değerlerin farklı farklı renk ve biçimler uygulanması işlenmiştir. Kriterleri incelemek için, Şerit Menü -> Giriş -> Koşullu Biçimlendirme simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Hücre Aralığında Renk Skalası Oluşturma - Excel Özellikleri:

Koşullu Biçimlendirme
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Hücre Aralığında Renk Skalası Oluşturma isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...