Harita Üzerinde İl ve Satış Bazlı Grafik

Harita Üzerinde İl ve Satış Bazlı Grafik isimli dosya ile Türkiye haritası üzerinde satışlarınızı il bazlı gösterebilirsiniz.

İndirece olanların faydalanması temennisiyle

Harita Üzerinde İl ve Satış Bazlı Grafik - Excel Özellikleri:

SOLDAN UZUNLUK PARÇAAL SAĞDAN DÜŞEYARA
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Harita Üzerinde İl ve Satış Bazlı Grafik isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Harita Üzerinde İl ve Satış Bazlı Grafik isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Süper....
Teşekkürler...


Hocam, bu tür dosyalarda elinize su dökülmeyeceği malumumuz. Sizlerden böyle dashboard ağırlık örnek dosyalar alabilsek ne güzel olur :)
Selamlar, saygılar.


Harita ile hiç ilgilenmedim şimdiye kadar... Görünce, çocuklar gibi sevindim desem yeridir. Bence çok değerli bir örnek dosya.. Teşekkürler, ellerinize sağlık...
Dashboard örneklerinden önce, konsantransyonu yakalar yakalamaz, birkaç grafiksel olarak, göz yanılması ile ilgili örnek eklemeyi planlıyorum. Sonra birkaç dashboard örneği eklemeye çalışırım inşallah...
Selamlarımla...


Bekliyoruz hocam güzel dosyaları.

Saygı bizden.Excel'de bir liste oluşturduğumuz zaman, verilerin bulunduğu en sağdaki hücreye gitmenin en kolay yolu; Ctrl + › (Sağ Ok) tuşudur.

Fareyi kullanarak en sağdaki hücreye gitmek için, listenizde herhangi bir hücre seçin.

Seçmiş olduğunuz hücrenin sağ sınır çizgisine çift tıklayın.

Bu şekilde, listenin en sağına hızlı bir şekilde gitmiş olursunuz.

Tekrar en sola dönmek isterseniz, Ctrl + ‹ (Sol Ok) tuşlarına basmanız, aynı işlemi fare ile yapmak isterseniz ise, seçili hücrenin sol sınır çizgisine çift tıklamanız yeterli olacaktır.

ipucu18
Yükleniyor...