Harita Üzerinde İl ve Satış Bazlı Grafik

admin 08 Mayıs 2020 VIP Dosya
Harita Üzerinde İl ve Satış Bazlı Grafik isimli dosya ile Türkiye haritası üzerinde satışlarınızı il bazlı gösterebilirsiniz.

İndirece olanların faydalanması temennisiyle
Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
SOLDAN - UZUNLUK - PARÇAAL - SAĞDAN - DÜŞEYARA

Süper....
Teşekkürler...


Hocam, bu tür dosyalarda elinize su dökülmeyeceği malumumuz. Sizlerden böyle dashboard ağırlık örnek dosyalar alabilsek ne güzel olur :)
Selamlar, saygılar.


Harita ile hiç ilgilenmedim şimdiye kadar... Görünce, çocuklar gibi sevindim desem yeridir. Bence çok değerli bir örnek dosya.. Teşekkürler, ellerinize sağlık...
Dashboard örneklerinden önce, konsantransyonu yakalar yakalamaz, birkaç grafiksel olarak, göz yanılması ile ilgili örnek eklemeyi planlıyorum. Sonra birkaç dashboard örneği eklemeye çalışırım inşallah...
Selamlarımla...


Bekliyoruz hocam güzel dosyaları.

Saygı bizden.Excel'de bir liste oluşturduğumuz zaman, verilerin bulunduğu en son hücreye gitmenin en kolay yolu; Ctrl + v (Aşağı Ok) tuşudur.
Fareyi kullanarak en alt hücreye gitmek için, listenizde herhangi bir hücre seçin. Seçmiş olduğunuz hücrenin sınır çizgisine çift tıklayın.
Bu şekilde, listenin en sonuna hızlı bir şekilde gitmiş olursunuz.
Tekrar en üste dönmek isterseniz, Ctrl + ^ (Yukarı Ok) tuşlarına basmanız, aynı işlemi fare ile yapmak isterseniz ise, seçili hücrenin üst sınır çizgisine çift tıklamanız yeterli olacaktır.
en son hücreye gitme
Yükleniyor...