Halı Saha Turnuvası İçin Fikstür Oluşturma

Halı Saha Turnuvası İçin Fikstür Oluşturma dosyasında, çok takımlı turnuvalar için Excel ile fisktür oluşturma işlemi yapılmaktadır.

Halı Saha Turnuvası İçin Fikstür Oluşturma

Excel ile Halı Saha Turnuvası

Excel arşivimizdeki faydalı ve işlevsel örneklerden bir tanesi. Olası bir halı saha turnuvasında takımlarınızı kurduktan sonra, bu dosya ile fisktürü oluşturabilirsiniz.

Halı Saha Turnuvası İçin Fikstür Oluşturma - Excel Özellikleri:

EĞER MOD S_SAYI_ÜRET SATIR Protect UnProtect CountA InputBox-MsgBox If-EndIf
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Halı Saha Turnuvası İçin Fikstür Oluşturma isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Makrolara açıklama eklenerek değişkenlerin ve yazılan ifadelerin ne anlama geldiği açıklanmak istenebilmekte veya açıklayıcı olduğu düşünülen not ve metinler makrolara eklenebilmektedir. Tek tırnaktan sonraki tüm metinler veya diğer karakterler bir anlam ifade etmez ve yeşil renkte görünürler.

Kodda hata ayıklaması yaparken bazı satırların tek tırnak kullanılarak kapatılması ve işleme konulmaması çok yararlıdır. O kodda yazan işlemin tekrar gerçekleştirilmesi için tek tırnakla başlayan satırdaki tek tırnak işaretini silinebilmektedir.
Yükleniyor...