Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Haftalık Gant Şeması Tablosu

Haftalık Gant Şeması Tablosu isimli bu dosya, tarih bazlı girdiğiniz projelerinizi haftalık olarak takip etmenizi sağlar.

Koşullu Biçimlendirme ile Gant Şeması isimli dosyamızda, Excel'de nasıl kolayca Gant Şeması yapılacağını örneklendirmiştik.

O dosyamızda sadece bir aylık bir örneğe yer vermiştik. Şimdiki bu dosyamızda ise proje takibinizi haftalık olarak yapabileceğiniz şekle getirdik.

Proje takibini yapmak istediğiniz tarihin ilk tarihini yazmak ve sonrasında 7 gün ekleyerek tarihlerinizi ilerleterek basit bir tablo oluşturabilir ve Koşullu Biçimlendirme özelliği ile girilen tarihlere göre projelerin denk geldiği haftaları istediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz.

Renklendirmeyi yapmak için Excel'in VE formülü ile Koşullu Biçimlendirme içine bir formül eklenmiştir.

Haftalık Gant Şeması Tablosu

İndireceklerin faydasına yaraması temennisiyle.

Haftalık Gant Şeması Tablosu - Excel Özellikleri:

VE Koşullu Biçimlendirme

Etiketler

#Haftalık Gant Şeması Tablosu
Sayın ziyaretçi,

Haftalık Gant Şeması Tablosu isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Haftalık Gant Şeması Tablosu isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel Hücrelerine eklediğiniz Açıklama kutucuğunun, Araç çubuklarında yer alan Şekli Değiştir iconu ile istediğiniz bir şekilde değiştirebilirsiniz.
Yükleniyor...