Haftalık Gant Şeması Tablosu

Haftalık Gant Şeması Tablosu isimli bu dosya, tarih bazlı girdiğiniz projelerinizi haftalık olarak takip etmenizi sağlar.

Koşullu Biçimlendirme ile Gant Şeması isimli dosyamızda, Excel'de nasıl kolayca Gant Şeması yapılacağını örneklendirmiştik.

O dosyamızda sadece bir aylık bir örneğe yer vermiştik. Şimdiki bu dosyamızda ise proje takibinizi haftalık olarak yapabileceğiniz şekle getirdik.

Proje takibini yapmak istediğiniz tarihin ilk tarihini yazmak ve sonrasında 7 gün ekleyerek tarihlerinizi ilerleterek basit bir tablo oluşturabilir ve Koşullu Biçimlendirme özelliği ile girilen tarihlere göre projelerin denk geldiği haftaları istediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz.

Renklendirmeyi yapmak için Excel'in VE formülü ile Koşullu Biçimlendirme içine bir formül eklenmiştir.

Haftalık Gant Şeması Tablosu

İndireceklerin faydasına yaraması temennisiyle.
Sayın ziyaretçi,

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN İNDİR ( 1   )
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
#Haftalık Gant Şeması Tablosu
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel hücresine yazdığınız bir tarihin, hangi güne denk geldiğini öğrenmek için, METÇEÇEVİR formülünü kullanabilirsiniz.
11.05.2020 tarihinin yazılı olduğu A1 hücresinde, bu tarihe ait günü ööğrenmek için B1 hücresine =METNEÇEVİR(A1;"GGGG") yazmanız yeterli olacaktır.
Yükleniyor...