Grafikli Eğitim Değerlendirme Formu

Grafikli Eğitim Değerlendirme Formu isimli dosyada, bir eğitim sonrasında ortaya çıkan seçeneklerin anlık olarak grafikte nasıl yansıtılacağı öğretilir.

Grafikli Eğitim Değerlendirme Formu

Eğitimi Derecelendirme İşlemi

Hemen hemen herkes bir eğitim almış ve eğitim sonunda bir değerlendirme formu doldurmuştur. Genelde beş seçenekten oluşan bu değerlendirme formlarının üzerinde ne kadar durulur bilemeyiz ama değerlendirilmesine yönelik analizleri daha güçlü bir şekilde incelemek için Excel'de içerik oluşturabiliriz.

Üstte ekran görüntüsünü göreceğiniz örnek dosyada, eğitim sonrasında yapılan değerlendirme maddelerinin yüzdesel oranları simüle edilmiş ve değerlendirme maddelerinin üzerine tıklandığında grafiğe yansıtılması sağlanmıştır. Çalışmalarınıza görsellik katmak isterseniz, anlık verilerinizi otomatik olarak sizde benzer şekilde grafiğe yansıtabilirsiniz.

İndirilmesi tavsiye bir örnektir.

Grafikli Eğitim Değerlendirme Formu - Excel Özellikleri:

ChartObjects CheckBox Chart InputBox-MsgBox Cells VisibleRange IsEmpty
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Grafikli Eğitim Değerlendirme Formu isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Grafikli Eğitim Değerlendirme Formu isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel sayfası üzerinde yer alan verilerinize ekleme yapmanın farklı farklı yolları vardır. Shift tuşu ile ekleme yapmak ise çok fazla bilinmez.
Shift tuşu ile ekleme, silme yapmak için şu adımları uygulayın:
  1. Veri ekleyeceğiniz aralığı seçin. (Ekleme yapılacak son kısma kadar)  1. Fareyi, seçili alanın bittiği hücrenin sağ alt köşesine getirin. Koyu + şeklinde olan işaretçi farklı bir hal alacaktır.  1. Fare işaretçisi üst resimdeki gibiyken, farenin sol tuşunu basılı tutmak suretiyle, sağa, sola, aşağı doğru gittiğinizde ekleme yapacaktır.
  2. Yukarı doğru gittiğinde ise, gittiğiniz kadar hücrenin silindiği görülecektir.
Yükleniyor...