Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Grafik ile Performans Takibi

4 Ürün için, Aylık bazda, Satış Elemanlarının satış adetlerini girdiğimiz bir veri tablosu olsun. Bu tabloda, ayrıca gerek her bir ürün için ve gerekse her üç aylık periyotlarda değişkenlik seyreden Minimum Hedef ve Hedef değerleri bulunmaktadır.

image(109).png

Performans açısından bakıldığında,
Minimum Hedef altındaki bölge KIRMIZI bölge olup Düşük Performansı,
Minimum hedef ile Hedef değer arasındaki bölge ise SARI bölge olup Kabul Edilebilir Performansı ve
Hedef değer üzerindeki YEŞİL bölge isi İyi Performansı göstermektedir.

S sayfasında, Ay, Ürün ve Personel açılır listelerinden seçim yapıldığında seçilen değerlere yönelik değerlendirme tablosu ve interaktif grafik bulunmaktadır.
Elbette ki, Farklı tip grafikler kullanılarak da yapılabilir.

image(110).png

Etiketler

#Grafik ile Performans Takibi
Sayın ziyaretçi,

Grafik ile Performans Takibi isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Grafik ile Performans Takibi isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Elinize sağlık, çok işe yarar.


Çalışma sayfalarının adlarının bulunduğu sekmelerden herhangi birinin ya da Shift Ctrl tuşlarına basmak suretiyle fare ile çoklu seçerek çoklu olacak şekilde seçtikten sonra, üzerine sağ tıklatıp, renklendirebilirsiniz.

image-20200617000401-1.png

Sonuç:

image-20200617000558-2.png
Yükleniyor...