Göz Yanılması Optical Illusion 06

Çubukların hareketlerine bakıldığında,
1 - Öncelikle her çubuk kendi başına hareket ediyormuş gibi algılanır.
2 - Biraz daha odaklanınca, Karşılıklı çubukların birbirleriyle senkronize hareket ettikleri algılanmaya başlanır.
3 - Karşılıklı çubuklardan bir gruba odaklanınca, senkronize hareketin dairesel olduğu gözlenmeye başlanır. Bu durumda diğer karşılıklı grup ise sanki doğrusal hareket ediyormuş gibi (aşağı - yukarı ya da sağa - sola) algılanır.

Oysa ki, bu dört çubuğun uzaantılarını birleştirirseniz, bir kare oluşturacaklar ve de çubuklar bu karenin kenarlarının birer parçasıdırlar. ( Çözüm - şeffaf Kare Çerçeve kutucuğunu işaretleyin)

Bu durumda, karenin hareketinin daha iyi anlaşılabilmesi ve çubukların konumlarının nasıl oluştuğunun daha net gözlemlenmesi için de Çözüm - Köşedeki Kareler kutucuğunu işaretleyin.

image(75).png
Sayın ziyaretçi,

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN İNDİR ( 1   )
#Göz Yanılması Optical Illusion 06
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel'de herhangi bir hücre ya da veri aralığında yer alan kelimelerin ilk harflerini büyük hale getirmek için, hemen yan hücreye =YAZIM.DüZENİ(A1) yazmanız ve ihtiyacınız olan diğer yerlere kopyalamanız yeterlidir.
Yükleniyor...