Görev Yöneticisi

Bir arkadaşım tarafından gönderilen ve Excel ile yapılmış çok güzel bir Görev Yöneticisi dosyası olan bu örnek dosyayı üyelerin faydalanması için sitemize ekliyoruz.

Dosya İngilizce olarak hazırlanmıştır ve tüm detayları İngilizcedir. Sadece aşağıdaki ekran görüntüsünü göreceğiniz UserForm Türkçeleştirilmiştir.

Görev Yöneticisi

Dosyayı görev takibi içinde kullanabilirsiniz ama özellikle Excel ile yapılan işlerin detaylarını görmek, kodlarını incelemek için bu tür dosyalara merak edenlere yönelik inanılmaz faydalı bir örnektir.

Umarım indirenlerin işine yarar...
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Görev Yöneticisi isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Görev Yöneticisi isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Evet, yukarıda değindiğiniz gibi, bir çoğumuza yararlı olabilecek örnek bir dosyayı paylaştığınız için teşekkür ederim.


Excel'de bir liste oluşturduğumuz zaman, verilerin bulunduğu en sağdaki hücreye gitmenin en kolay yolu; Ctrl + › (Sağ Ok) tuşudur.

Fareyi kullanarak en sağdaki hücreye gitmek için, listenizde herhangi bir hücre seçin.

Seçmiş olduğunuz hücrenin sağ sınır çizgisine çift tıklayın.

Bu şekilde, listenin en sağına hızlı bir şekilde gitmiş olursunuz.

Tekrar en sola dönmek isterseniz, Ctrl + ‹ (Sol Ok) tuşlarına basmanız, aynı işlemi fare ile yapmak isterseniz ise, seçili hücrenin sol sınır çizgisine çift tıklamanız yeterli olacaktır.

ipucu18
Yükleniyor...