Gelir İdaresi Başkanlığı Sitesinden Haberleri Listeleme

Gelir İdaresi Başkanlığı Sitesinden Haberleri Listeleme isimli bu dosyamız, gib.gov.tr adresinden son eklenen tarihe göre yıl bazlı haber çeker.

Gelir İdaresi Başkanlığı Sitesi, bir çok meslek erbabı için oldukça kritik bir sitedir. Eklenen haberleri anlık olarak takip etmek, ona göre çıkan yeni düzenleme, değişiklik vs bilgilerden anında haber alabilmek kritik düzeydedir.

Biz de bu ihtiyaçtan yola çıkarak, Gelir İdaresi Başkanlığı Sitesine eklenmiş haberleri, üstelik haber linkine de tıklanabilir şekilde listeleme işlemini yerine getirdik.

Gelir İdaresi Başkanlığı Sitesinden Haberleri Listeleme

Bir çok meslek erbabının faydalacağı bu özel dosyayı, fayda sağlaması adına ekliyorum.

Dosyayı indirmek için https://www.exceldepo.com/Kayit linkine tıklayıp üye olmanız ve VIP paket satın almanız gerekmektedir.

Yararlanılması temennisiyle.
Sayın ziyaretçi,

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN İNDİR ( 1   )
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
#Gelir İdaresi Başkanlığı Sitesinden Haberleri Listeleme
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...