Gelir İdaresi Başkanlığı Sitesinden Haberleri Listeleme

superman 07 Ağustos 2020 07 Ağustos 2020 VIP Dosya
Gelir İdaresi Başkanlığı Sitesinden Haberleri Listeleme isimli bu dosyamız, gib.gov.tr adresinden son eklenen tarihe göre yıl bazlı haber çeker.

Gelir İdaresi Başkanlığı Sitesi, bir çok meslek erbabı için oldukça kritik bir sitedir. Eklenen haberleri anlık olarak takip etmek, ona göre çıkan yeni düzenleme, değişiklik vs bilgilerden anında haber alabilmek kritik düzeydedir.

Biz de bu ihtiyaçtan yola çıkarak, Gelir İdaresi Başkanlığı Sitesine eklenmiş haberleri, üstelik haber linkine de tıklanabilir şekilde listeleme işlemini yerine getirdik.

Gelir İdaresi Başkanlığı Sitesinden Haberleri Listeleme

Bir çok meslek erbabının faydalacağı bu özel dosyayı, fayda sağlaması adına ekliyorum.

Dosyayı indirmek için https://www.exceldepo.com/Kayit linkine tıklayıp üye olmanız ve VIP paket satın almanız gerekmektedir.

Yararlanılması temennisiyle.

Her gün yayınladığımız ve maksimum 1 dakikalık olan Excel Videolarımızı izlemek için Instagram hesabımızı takip etmek ister misiniz?

BURAYA tıkla ve ExcelDepo Instagram hesabımızı hemen Takip Et

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
RunAutoMacros - ExecuteExcel4Macro

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel sayfası üzerinde yer alan verilerinize ekleme yapmanın farklı farklı yolları vardır. Shift tuşu ile ekleme yapmak ise çok fazla bilinmez.
Shift tuşu ile ekleme, silme yapmak için şu adımları uygulayın:
  1. Veri ekleyeceğiniz aralığı seçin. (Ekleme yapılacak son kısma kadar)  1. Fareyi, seçili alanın bittiği hücrenin sağ alt köşesine getirin. Koyu + şeklinde olan işaretçi farklı bir hal alacaktır.  1. Fare işaretçisi üst resimdeki gibiyken, farenin sol tuşunu basılı tutmak suretiyle, sağa, sola, aşağı doğru gittiğinizde ekleme yapacaktır.
  2. Yukarı doğru gittiğinde ise, gittiğiniz kadar hücrenin silindiği görülecektir.
Yükleniyor...