Gelen Arama Takip Formu

Gelen Arama Takip Formu isimli dosya ile bir UserForm üzerinden yapılan aramaları, kapsamlı bir şekilde takip etmenizi sağlayan bir Excel örneği yer alır.

Gelen Arama Takip Formu

Üstte ekran görüntüsünü göreceğiniz bu dosyanın işlevinin yanı sıra, özellikle makrolar ile Excel sayfalarına yapılan kayıt, listeleme gibi işlemler içinde oldukça faydalı bir örnektir.
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Gelen Arama Takip Formu isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Gelen Arama Takip Formu isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir hücrenin tüm biçimlerini en hızlı bir şekilde başka bir hücreye uygulamanın en kısa yolu, Excel'in Biçim Boyama iconunu kullanmaktır.
Başka hücreye biçimlendimek istediğiniz ana hücreniz seçiliyken;
Excel Şerit Menü  -> Giriş -> Biçim Boyacısı simgesine tıklamanız ve sonra da biçimlendirmek istediğiniz yeni hücreye tıklamanız yeterli olacaktır.

Biçim boyacısı
Yükleniyor...