Formül içinde çift tırnak kullanımı

Excel'de birleştirme yaptığınızda, birleştirmenin bir özelliği olan yazıların çift tırnak içinde yazılma şartı nedeniyle, çift tırnak içinde kullanmak istediğiniz metinler varsa sorun olabilir.

Peki bu durumlarda ne yapmak gerekir?

Formül içinde çift tırnak kullanımı

Üstteki resimde solda görünen film isimlerini, sağda elle yazdığımız metnin içine eklemek istedik. Film ismini de çift tırnak içinde kullanmak istedik.

Nasıl yapıldığını öğrenmek için dosyamızı indirmeniz yeterli olacaktır.

Faydalı olması temennisiyle.

Formül içinde çift tırnak kullanımı - Excel Özellikleri:

Birleştirme
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Formül içinde çift tırnak kullanımı isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Formül içinde çift tırnak kullanımı isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel hücresine alt alta olacak şekilde veri yazdırmak isterseniz, bunun en kolay yöntemi Alt + Enter tuşların birlikte kullanmaktır.

Böylece bir hücrede kolayca alt alta veri yazabilirsiniz.

Alt + Enter
Yükleniyor...