Filtre Formülü ile Sütunlardan Veri Çekme

Filtre Formülü ile Sütunlardan Veri Çekme isimli dosyamız ile bir Excel tablosundaki dilediğiniz sütunların bilgisini farklı bir alanda kolayca gösterebilirsiniz.

image-20200710225238-1.png

Üst resimde örneklendirilen bir tablodan, sadece bazı sütunlardaki verileri başka bir yerde ve Excel Formülleri ile göstermek isterseniz, Excel'in FİLTRE formülü bu işlem için biçilmiş kaftandır.

Şu anda sadece Excel 365 kullanıcılarının faydalanabildiği ve yeni nesil Dinamik Excel formülü olan bu formülü kullanarak 3 ayrı yöntemle istediğimiz sonuçları alıyoruz.

Filtre Formülü ile Sütunlardan Veri Çekme

Benzer ihtiyacı olanların faydalanması temennisiyle.
Sayın ziyaretçi,

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN İNDİR ( 1   )
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
#Filtre Formülü ile Sütunlardan Veri Çekme
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Excel dosyalarınızı kapatırken otomatik olarak kaydedilmesini isterseniz, aşağıdaki kodu BuçalışmaKitabına eklemeniz yeterli olacaktır:
Private Sub Workbook_BeforeClose(Cancel As Boolean)
 ThisWorkbook.Close True
End Sub
Yükleniyor...