Fatura Numarasına Göre Ara Toplam Alma

Fatura Numarasına Göre Ara Toplam Alma dosyasında, kritere bağlı olarak ara toplam alma işleminin nasıl yapılacağı örneklendirilmiştir.

Fatura Numarasına Göre Ara Toplam Alma

Formüller ile Alt Toplam Alma

Dosyamızda, bir fatura listesinde aynı fatura numarasında yazılı olan tutarların Formüller ile Alt Toplam Alma işlemi uygulanmıştır. Sadece tek bir toplam alınmış, dışındaki veriler bir sonraki satıra kadar boş bırakılmıştır. Öğretici Excel formüllerine merak edenler için incelenmesi tavsiye bir örnektir.

Fatura Numarasına Göre Ara Toplam Alma - Excel Özellikleri:

EĞERSAY EĞER ETOPLA
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Fatura Numarasına Göre Ara Toplam Alma isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Fatura Numarasına Göre Ara Toplam Alma isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Hücrelerimize bir rakam yazdıktan sonra, bu rakamdan sonra gelecek rakamları aşağı ya da yana doğru otomatik çoğaltmak için, Doldurma Seçeneklerini kullanabiliriz.

Örneğin, herhangi bir hücreye 1 yazıp, fareyi hücrenin sağ alt köşesine getirip, sağ tık ile sağa ya da aşağı doğru sürükledikten sonra karşımıza çıkan menüden Doldurma Serisini seçmemiz halinde, diğer sayıların otomatik olarak arttırılarak yazıldığını göreceksiniz.

ipucu19
Yükleniyor...