Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Excelde Sadece Hafta Sonu Tarihleri Yazılabilsin

Excelde Sadece Hafta Sonu Tarihleri Yazılabilsin isimli dosyamızda, hafta sonu dışındaki günlere denk gelen tarihlerin kabul edilmemesi öğretilir.

Bir Excel hücresine sadece hafta sonunu içeren tarihleri yazmak için, Veri Doğrulama özelliğine yazılacak bir formül yeterli olacaktır.

Excelde Sadece Hafta Sonu Tarihleri Yazılabilsin

Üstte görüldüğü üzere, 12 ve 13 Eylül tarihleri hafta sonuna denk geldiği için sorunsuz bir şekilde yazılmıştır. Peki 11 Eylül 2020 yazmaya kalkarsak?

O zaman durum aşağıdaki gibi olacaktır:

Excelde Sadece Hafta Sonu Tarihleri Yazılabilsin

Faydalı olması temennisiyle.

Excelde Sadece Hafta Sonu Tarihleri Yazılabilsin - Excel Özellikleri:

YADA HAFTANINGÜNÜ Veri Doğrulama

Etiketler

#Excelde Sadece Hafta Sonu Tarihleri Yazılabilsin
Sayın ziyaretçi,

Excelde Sadece Hafta Sonu Tarihleri Yazılabilsin isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excelde Sadece Hafta Sonu Tarihleri Yazılabilsin isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Teşekkürler üstadım.

Faydalı bir döküman. Elinize sağlık.


Çalışma sayfalarının adlarının bulunduğu sekmelerden herhangi birinin ya da Shift Ctrl tuşlarına basmak suretiyle fare ile çoklu seçerek çoklu olacak şekilde seçtikten sonra, üzerine sağ tıklatıp, renklendirebilirsiniz.

image-20200617000401-1.png

Sonuç:

image-20200617000558-2.png
Yükleniyor...