Excel'de Otomatik Arşiv Yapmak

Excel her açıldığında farklı kaydetmek.

Etiketler

#Excel'de Otomatik Arşiv Yapmak
Sayın ziyaretçi,

Excel'de Otomatik Arşiv Yapmak isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel'de Otomatik Arşiv Yapmak isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Teşekkürler,elinize sağlık.

Teşekkürler,elinize sağlık.

Harika düşünülmüş.. Teşekkür ederim. İndirerek kodları incelemek için sabırsızlanıyorum.

Çok kullanışlı..

Bence güzel bir çalışma ama açılışı ce kapanışı belirlediğimiz konuma acarkendd kaparken de kaydetmeli . Bizim belirledigimiz yola ama açarken ayrı kaparken ayrı klasore


Bir UserForm üzerinde, sadece sonundaki numarası değişen nesneleriniz varsa, bu nesneleriniz için hızlı bir şekilde silme, gizleme, gösterme gibi işlemler yapmak istiyorsanız, Control kodunu kullanabilirsiniz.

Örneğin: UserForm üzerinde 50 TextBox nesnesi var ve siz tek bir seferde bu TextBox nesnelerini gizlemek istiyorsunuz. Bunun en kısa yöntemi için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.

For i = 1 To 50
Controls("TextBox" & i).Visible = False
Next int1

Faydalı olması temennisiyle
Yükleniyor...