Excelde Bulmaca Hazırlama

Excelde Bulmaca Hazırlama isimli dosya, Excel ile nasıl bulmaca hazırlanacağına dair fikir veren faydalı bir örnek içerik barındırmaktadır.

Excelde Bulmaca Hazırlama

Excel ile Bulmaca Hazırlanması Mümkün mü?

Dosyada soruların olduğu bu alanda gerekli tanımlamaları yaptıktan sonra butona bastığınızda bir çengel bulmaca hazırlanmaktadır. Dosya tamamen örnek nitelikte ve geliştirmeye açıktır. Bu yüzden indirenlerin talep iletmemelerini rica ederim. Eğer kendinize özel bir bulmaca yapılmasını istiyorsanız, buradan destek talebi oluşturabilirsiniz.

Dosyadaki makro kodları şifresizdir, kolayca inceleyebilirsiniz.
Bu dosyayı aşağıdaki butona tıkladıktan sonra açılacak penceredeki kutucuğa, E-Posta adresinizi yazmak suretiyle ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz. Açılan penceredeki Şartlar ve Kurallar kısmını iyi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu tür işlemler ile uğraşmak istemezseniz, sitemize Kayıt olabilir ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapıp, VIP Üyelik Paketi alarak, tüm dosyalarımızı paket seçeneklerinin günlük indirme limitleri kapsamında kolayca ve şartsız olarak indirebilirsiniz.   ÜYE OLMADAN İNDİR  
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

YARARLI KISAYOLLAR
Hücreyi Araya Yerleştirme Shift Sürükle
Aktif Sayfayı Kapatma Ctrl F4
Formül Ekle Shift F3
Bitişik Hücre Aralığı Seçme Shift Tıklama
Hızlı Doldurma Kısayolu Ctrl E
Excel VBA kodları yazarken bazı durumlarda ve vba yapısı gereğince kod satırları ekrana sığmamakta ve sağa doğru uzayabilmektedir. Özellikle kodların okunması, incelenmesi esnasında çok can sıkıcı olan bu uzun kodları, alt tire kullanarak kısaltıp, bir alt satırda listeleyebilir ve ekrana sığmasını sağlayabilirsiniz.

Örnek:
Sub Deneme()
Application.Visible = _
False
End Sub

Alt tire (_) kullanarak False komutunu alt satırda sorunsuz bir şekilde göstermeyi sağladık.
Yükleniyor...