Excel Sıralı Köprü Oluşturma

Excel Sıralı Köprü Oluşturma isimli bu dosya ile Excel sayfalarına sırayla otomatik olarak köprü oluşturabilirsiniz.

Excel Sıralı Köprü Oluşturma

Bu tür sayfalara köprü oluşturmak ve her sayfada bir butona tıklamak suretiyle anasayfaya ya da diğer sayfalara gitme isteyenlerin faydalanması temennisiyle.
Sayın ziyaretçi,

Bu dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir.
VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN İNDİR ( 1   )
BU DOSYADA KULLANILAN EXCEL ÖZELLİKLERİ:
#Excel Sıralı Köprü Oluşturma
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Dosyayı indirip inceleyebiliyor muyuz? Dosyayı nasıl indireceğimi bilemedim..:) Yoksa kısıtlama mı var *


Ücretsiz indirme sistemimiz ne yazık ki devre dışı. Dosya indirmek için VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. Paketler bölümünü inceleyebilirsiniz.


Paylaşımınız için sağ olun, var olun. Hayırlı işler.


Tarihleri çoğaltmanın farklı farklı yöntemleri bulunmaktadır. Herhangi bir hücreye tarih girdikten sonra, tarih değerinin üzerine tıklayıp, sağ alt köşesinden aşağı doğru çektiğinizde, tarihin arttığını görürsünüz. Burada tarih 1 gün artacak şekilde çoğaltılmaktadır.

Eğer tarihin artmasınız istemez, aynısını çoğaltmak isterseniz, bu sefer Ctrl tuşuna basılı tutarak yine hücrenin sağ alt köşesinden aşağı doğru çekebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda, tarihin aynısının aşağı doldurulduğunu göreceksiniz.

Eğer tarihi varsayılan olarak 1 gün çoğaltmak değilde, ay, iş günü, yıl gibi farklı şekillerde çoğaltmak isterseniz, sağ alt köşesinden farenin sağ tuşuna basılı tutarak sürüklemek ve karşınıza çıkacak Doldurma Seçenekleri penceresinden seçeceğiniz seçenek ile istediğiniz işlemi kolayca seçebilirsiniz.

ipucu20
Yükleniyor...