Excel SEO Url Fonksiyonu

Excel SEO Url Fonksiyonu isimli dosya, bir Excel hücresinde geçen kelimeleri, web sitelerine uyumlu bir link yapısına dönüştürmeyi öğretir.

Excel SEO Url Fonksiyonu

Dosyanın işlevi özetle üstte göreceğiniz şekildedir. Bunun ne demek olduğunu anlatmak istersek, örneğin bu içeriğimizin adı Excel SEO Url Fonksiyonu. Sitemize içerik eklerken, bizim dosyamızda kullandığımız kodlara benzer bir fonksiyon ile oluşan URL yapısı, excel-seo-url-fonksiyonu şeklini almaktadır.

Kullandığımız yöntem ise oldukça basit bir yöntemdir. Bir VBA dizisi ile "şu karakteri, şuna değiştir" şeklinde bir VBA kodu. Açık kaynak kodlara istediğiniz şekilde müdaha edebilirsiniz.

Faydalanmanız temennisiyle.

Excel SEO Url Fonksiyonu - Excel Özellikleri:

Array Replace DoEvents For-Next Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Excel SEO Url Fonksiyonu isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

#YOK! (#NULL?) Hatası

Formülde bazı yerlerde ya noktalı birgül yerine virgül kullanmışsınızdır. Ya da başvurulan hücrelerde başvuru bilgisi bulunamamıştır. Çoğunlukla Düşeyara, yatayara gibi formül sonuçlarında bu hata alınabiliyor.

Detaylı bilgi için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...