Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Excel SEO Url Fonksiyonu

Excel SEO Url Fonksiyonu isimli dosya, bir Excel hücresinde geçen kelimeleri, web sitelerine uyumlu bir link yapısına dönüştürmeyi öğretir.

Excel SEO Url Fonksiyonu

Dosyanın işlevi özetle üstte göreceğiniz şekildedir. Bunun ne demek olduğunu anlatmak istersek, örneğin bu içeriğimizin adı Excel SEO Url Fonksiyonu. Sitemize içerik eklerken, bizim dosyamızda kullandığımız kodlara benzer bir fonksiyon ile oluşan URL yapısı, excel-seo-url-fonksiyonu şeklini almaktadır.

Kullandığımız yöntem ise oldukça basit bir yöntemdir. Bir VBA dizisi ile "şu karakteri, şuna değiştir" şeklinde bir VBA kodu. Açık kaynak kodlara istediğiniz şekilde müdaha edebilirsiniz.

Faydalanmanız temennisiyle.

Excel SEO Url Fonksiyonu - Excel Özellikleri:

Array Replace DoEvents For-Next Kullanıcı Tanımlı Fonksiyon

Etiketler

#Excel SEO Url Fonksiyonu
Sayın ziyaretçi,

Excel SEO Url Fonksiyonu isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel SEO Url Fonksiyonu isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel hücresi seçildiğinde otomatik olarak bir mesaj çıkmasını isterseniz;
  1. Excel Şerit Menü
  2. Veri sekmesini tıklama
  3. Veri Doğrulama açılan listesinden Veri Doğrulama özelliğin tıklama
  4. Açılan Pencerede, Giriş İletisi sekmesini tıklama
  5. Başlık ve Giriş İletisi kısımlarını doldurma ve Tamam dememiz yeterli olacaktır.

Hücreye mesaj ekleme

Hücreye mesaj ekleme
Yükleniyor...