Excel Saat Gereksinimi Hesaplama

Excel Saat Gereksinimi Hesaplama isimli dosyamızda, bir sosyal sorumluluk projesinde gerekleştirilen sürelere göre sonuç yazılması örneklendirilmiştir.

Tarafımızdan istenen ve basit bir örneğini hazırladığımız dosyada, bir kişinin 3 ayrı sosyal sorumluluk projesinin her birinde 5 saat olmak üzere en az 15 saate görev yapanların tabinin yapılması istenmiştir.

Excel Saat Gereksinimi Hesaplama

Üstteki gibi göreceğiniz dosyamızda, aşağıdaki Excel özellikleri kullanılarak sonuçlar getirilmiştir. F sütunundaki sonuç bilgisi Excel Formülleri ile, renklendirmesi ile Koşullu Biçimlendirme özelliği ile yapılmıştır.

Benzer türde ihtiyacı olan üyelerimizin de faydalanması temennisiyle.

Excel Saat Gereksinimi Hesaplama - Excel Özellikleri:

VE EĞERSAY EĞER TOPLA YANLIŞ Koşullu Biçimlendirme
İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Sayın ziyaretçi,

Excel Saat Gereksinimi Hesaplama isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel Saat Gereksinimi Hesaplama isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.   ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Bir Excel hücresine alt alta olacak şekilde veri yazdırmak isterseniz, bunun en kolay yöntemi Alt + Enter tuşların birlikte kullanmaktır.

Böylece bir hücrede kolayca alt alta veri yazabilirsiniz.

Alt + Enter
Yükleniyor...