Ücretsiz dosya indirmek için üyelik oluşturup, dosyayı indirip işini gördükten sonra, "hesabımı silin" şeklinde aldığımız artan talepler kapsamında; yayın hayatımız devam ettikçe ÜCRETSİZ DOSYA İNDİRME özelliğimizi devre dışı bırakmış bulunuyoruz.

Sitemizden dosya indirmek için Üyelik Paketi satın alabilirsiniz ya da dilerseniz İletişim bölümünden hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Excel Makroları ile Satır Gizleme

Excel Makroları ile Satır Gizleme isimli bu dosya, bir Excel sayfası üzerinden bulunan ComboBox nesnesinde seçilen veri haricindeki diğer verilere ait satırların nasıl gizleneceğini öğretmektedir.

Excel Makroları ile Satır Gizleme

Basit bir tablomuz ve bir ComboBox nesnemiz var. Bu nesneden seçtiğimiz harcama kodunu B3 hücresine yazdırıp, bunun dışında kalan harcama kodlarının satırlarını ise gizliyoruz.

Sonuç:

image-20200623110428-2.png

Faydalı olması temennisiyle.

Excel Makroları ile Satır Gizleme - Excel Özellikleri:

ComboBox Hidden

Etiketler

#Excel Makroları ile Satır Gizleme
Sayın ziyaretçi,

Excel Makroları ile Satır Gizleme isimli dosyayı indirebilmek için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız, daha sonra ise VIP Üyelik satın almanız gerekmektedir. VIP Üyelik ile sitemizdeki dosyaları tek tıklamayla indirebilirsiniz.

Excel Makroları ile Satır Gizleme isimli dosyayı üye olmadan indirmek isterseniz, aşağıdaki butona tıklayıp, 1-TL ödemeniz yeterli olacaktır. Online olarak ödemenin alınmasına istinaden, 8 saat geçerli indirme linkine yönlendirileceksiniz.
  ÜYE OLMADAN SATIN AL
1   )
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Daha önce yorum yapılmamış!

Çalışma sayfalarının adlarının bulunduğu sekmelerden herhangi birinin ya da Shift Ctrl tuşlarına basmak suretiyle fare ile çoklu seçerek çoklu olacak şekilde seçtikten sonra, üzerine sağ tıklatıp, renklendirebilirsiniz.

image-20200617000401-1.png

Sonuç:

image-20200617000558-2.png
Yükleniyor...