Excel ile Whatsapptan Toplu Mesaj Gönderme

130.00 ₺
Bu programı satın alabilmeniz için, önce Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız gerekmektedir.
Excel ile Whatsapptan Toplu Mesaj Gönderme isimli dosyamız, rehberde kayıtlı olan ya da olmayan numaralara ve gruplara kolayca toplu mesaj gönderir.

image-20200904173351-2.png

image-20200904173342-1.png

Üstte ekran görüntülerini göreceğiniz bu çok özel Excel Dosyasının açıklamaları için https://www.orkmes.com/excel-ile-whatsapptan-toplu-mesaj-gonderme adresini inceleyebilirsiniz.

Satın almadan önce mutlaka 5 kişi ile sınırlandırılmış versiyonunu Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme isimli dosyayı indirerek test ediniz.

Excel ile Whatsapptan Toplu Mesaj Gönderme - Excel Özellikleri:

Add Wait Now Veri Doğrulama

Etiketler

İş Hayatına Yönelik Excel Formülleri Kullanımı
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Merhaba;
Dosyayı az önce satın aldım ve kullanmak için yazılı olan tüm yönergeleri uyguladım. Ancak tek takıldığım nokta şu; Ben yaklaşık olarak 380 tır sürücüsüne mesaj göndermek istiyorum. bunun için sürücülerin telefon numaralarını yönergelerinizde ki gibi yazdığım zaman telefon hattıma nasıl kaydedecek? ve ayrıca 380 tır sürücüsüne mesajımı tek seferde toplu olarak gönderebilecek miyim?


Merhaba, hayırlı olsun.
Telefonlara kayıt yapmaz. Böyle bir bilgide yok zaten açıklamalarda. Toplu olarak Excel sayfasına yazacağınız telefon numaralarına ya da Whatsapp gruplarına, Google Chrome ile gönderim yapar.
Excel'i açık tutmanıza gerek olmaz.
Lütfen açıklamanın en altında verdiğimiz linkteki açıklamaları okuyunuz.


Merhaba;
programınızı kullanmak için bugün bir deneme yapmak istedim. Kullanma talimatınız da yazdığınız gibi listeye telefon numarasını "+90541" şeklinde yazdım ve telefon cihazına da aynı şekilde kaydettim ve deneme metin mesajını göndermek istedim. sizinde yazdığınız üzere program Whatsapp Web sayfasını otomatik açtı ve ben de telefon cihazından eşleştirmesini yaparak gönderimin oluşmasını bekledim. WP Web te mesaj gönderilme resmi çıktı sonra da Excel' de işle Tamam uyarı kutucuğu çıktı ve ben de tamamı seçtiğimde listede Durum sütununda "Hata- Gönderilmedi" yazılı olduğunu gördüm. ayrıca mesajı gönderdiğim telefona herhangi bir WP mesajı gelmedi. Ayrıca şirketimizde bulunan toplam 380 tır sürücüsünün telefon numaralarını "Telefon Numarası, Kayıtlı Bilgi ya da Grup Adı" adlı sütuna tamamını liste şeklinde yazabilir miyim? yazdığım bu numaralara tek seferde bir mesaj göndermek istediğimde tek kişiye gönderdiğim gibi mi hareket edeceğim.
ilginiz için çok teşekkür ederim.


Bilal bey, daha rahat ve size özel yazışmak için https://www.exceldestek.com/destek-talepleri/ kısmından bir konu açar mısınız?

Oraya aldığınız hata, bilgi vs mesajlarında resimlerini eklersiniz. Süreci o taraftadan devam ettirelim.


Selamlar, excel ekranında uygulama klavuzu yapılmasına rağmen maalesef çalışmıyor. Bu sebebten destek istiyorum.

Konu hakkında destek olabilir misiniz


Tam olarak istediğiniz destek nedir, yazabilirseniz programı kodlayan arkadaşımız yardımcı olacaktır.


Program çalıştırmaya başlayınca donuyor ve gönderme işlemi yapmıyor bu sebepten destek rica ederim. Saygılar.


Program yazarı arkadaşımız size destek olacaktır. Kendisine bilgi iletildi.


Program Hayırlı olsun...

Gayet kullanışlı bir dosyaya benziyor.
Açıklama kısmındaki;
"Eğer dosyanın kaynak kodlarına açık olarak sahip olmak isterseniz, aşağıdaki Kırmızı butona tıklamanız yeterli olacaktır." açıklamasına göre buraya geliyor ama deneme dosyası yok.


Excel'de bir liste oluşturduğumuz zaman, verilerin bulunduğu en sağdaki hücreye gitmenin en kolay yolu; Ctrl + › (Sağ Ok) tuşudur.

Fareyi kullanarak en sağdaki hücreye gitmek için, listenizde herhangi bir hücre seçin.

Seçmiş olduğunuz hücrenin sağ sınır çizgisine çift tıklayın.

Bu şekilde, listenin en sağına hızlı bir şekilde gitmiş olursunuz.

Tekrar en sola dönmek isterseniz, Ctrl + ‹ (Sol Ok) tuşlarına basmanız, aynı işlemi fare ile yapmak isterseniz ise, seçili hücrenin sol sınır çizgisine çift tıklamanız yeterli olacaktır.

ipucu18
Yükleniyor...