Excel ile Stok Takibi

Excel ile Stok Takibi isimli dosya, basit bir şekilde UserForm aracılığıyla stok giriş ve çıkışlarını takip etmek için hazırlanmış örnek içermektedir.

image-20210202142206-1.png

Stok Giriş ve Çıkış Takibi

Elinizde stok takibi yapmak için bir program yoksa, Excel bu konuda oldukça faydalı işler çıkarmanızı sağlayabilir. Bu dosyada, benzer mantık ile yapılmış olup, arşivimizde bulunmaktaydı. ExcelDepo üyeleri faydalanması için sitemize ekliyoruz.

İşlevinin yanı sıra, içerdiği Excel özellikleri açısından da öğretici niteliktedir.

İÇerdiği bazı 32 bit'e özel apiler nedeniyle, 64 bit Ofis kullanıcılarında hatalar verebilir. Bu konuda "32 bit ofis kullanın" demekten başka bir destek vermek gibi sorumluluğumuz olmadığını önemle belirtmek isteriz.

Dosyanın VBA kodları açıktır, tüm bilgilere kodlardan erişebilirsiniz.

Açılan formun her iki şifre alanınada aşağıdaki şifreyi yazmanız yeterli olacaktır:
1111
Excel Eğitimleri
Sayın ziyaretçi,

Excel ile Stok Takibi isimli dosya, sadece sitemizden VIP Üyelik Paketi almış kullanıcıların indirebileceği niteliktedir.

Sitemize Kayıt olmanız ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapmanız ve bir VIP Üyelik Paketi almanız ile eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
Üstteki alanda, Google Reklamları yerine sizin reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum

Şifre istiyor nedir giriş bilgileri


1111 lakin kodları durdurmanızda yeterli olur. Ctrl ve Break tuşlarına basınca makroları durdurup inceleyebilirsiniz.Klavyenizdeki F2 tuşuna basarsanız, hücrenin ya da formül çubuğunun için giriş yaparsınız.
Shift + F2 tuşlarına basarsanız, aktif hücreye açıklama eklersiniz.
Ctrl + F2 tuşlarına basarsanız, Yazdırma ekranını açarsınız.
Yükleniyor...